Servisní technik, FIX 45-50 000 Kč, home office, plná výbava

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
45 000 - 50 000 Kč/měsíchome office, automobil i k osobnímu užití, mobil, tablet, 5 týdnů dovolené, stravenky, školení, kurzy AJ, penzijní připojištění

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:
- servisní zásahy u klientů společnosti v regionu Praha, Střední Čechy, část Jižních Čech
- instalace zařízení, kontroly, preventivní údržba, servis
- technické poradenství a školení klientů

Klienty společnosti jsou nemocnice, jde o servis zdravotnické techniky v nemocnicích.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- pracovní poměr u velmi solidní, stabilní a prosperující zahraniční společnosti v ČR (s českým managementem)
- velmi přátelské a příjemné pracovní prostředí, výborný tým kolegů
- home office, automobil i k osobnímu užití, mobil, tablet
- výborné platové podmínky - FIX cca 45-50 000 Kč (dle dohody s vybraným kandidátem)
- 5 týdnů dovolené, stravenky, školení, kurzy AJ, penzijní připojištění a další zajímavé benefity
- nástup možný dle dohody s kandidátem, možno ihned

Informace o náboru

Váš životopis v češtině, prosím, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Profil společnosti:
Náš klient, velice stabilní a solidní zahraniční obchodní a servisní společnost, hledá pro navýšení počtu servisních techniků vhodné kandidáty.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Uvítáme:
- min. SŠ vzdělání
- aktivní zájem o techniku, kladný vztah k technice
- praxi servisního technika - technický obor - ideálně elektro, pneumatika, hydraulika, IT apod.
- pracovní znalost AJ - studium manuálů, vstupní školení apod.
- vyhláška 50, par. 6
- uživatelskou znalost práce na PC - MS Office
- časovou a prostorovou flexibilitu - cestuje se denně ke klientům
- svědomitost, slušnost, pečlivost, samostatnost
- dobré komunikační schopnosti, asertivitu, příjemné vystupování

Tato pracovní pozice je vhodná i pro servisní techniky bez zkušenosti se zdravotnickou technikou, s ideálním bydlištěm v Praze / Středních Čechách.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

MIKUPEX TRADE s.r.o. je řádně licencovanou společností, působící na trhu práce v České republice.
Posláním a vizí společnosti MIKUPEX TRADE s.r.o. je především spokojenost jejich partnerů.
Našim klientům můžeme velmi účinně pomoci s jejich personálními potřebami, pomůžeme jim nalézt pracovníky od nekvalifikovaných výrobních dělníků až po jejich TOP management.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4125509  Datum zveřejnění: 19.7.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 45 000 Kč/měsíc