Projektový specialista, Praha - 9 (Vysočany), 45 - 52 000 Kč, benefity

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
45 000 - 52 000 Kč/měsíc5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, karta Multisport, 6 000 Kč/rok dle vlastního uvážení (penzijní připojištění, sport, kultura, dovolená, flexibilní pracovní doba s možností částečného „home office“

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:
- pozice "pravé ruky" COO - příprava podkladů a analýz v oblasti výroby
- analýzy - efektivity výroby, vytížení linek apod., projekty úspor nákladů a jejich aplikace ve výrobních závodech
- spolupráce - investiční akce, rozpočty závodů apod.
- řízení a koordinace projektů v oblasti výroby, s participací více výrobních závodů
- příprava podkladů pro tendry (obchod, nákup, volby dodavatelů apod.)

Tato pracovní pozice je svým charakterem vhodná i pro kandidáty s kratší praxí po VŠ (cca 3 roky), pro další rozvoj jejich profesní kariéry.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Rádi nabídneme:
- atraktivní pracovní pozici, s dalším profesním rozvojem, u leadera trhu
- možnost pracovat v prostředí úspěšné společnosti, ve výrobním závodě na Praze 9 - Vysočanech, v docházkové vzdálenosti od metra B - Kolbenova
- velmi stabilní práci, plný pracovní úvazek na dobu neurčitou
- flexibilní pracovní dobu s možností částečného „home office“
- zajímavé a motivační mzdové ohodnocení - 45 - 52 000 Kč (včetně bonusů)
- široké spektrum zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, karta Multisport, 6 000 Kč/rok dle vlastního uvážení (penzijní připojištění, sport, kultura, dovolená apod.))
- pracovní dobu PO-PÁ (8h.)
- nástup možný dle dohody s kandidáty, lze i IHNED

Informace o náboru

Váš životopis, prosíme, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Pro našeho významného klienta, stabilní výrobní společnost, s výrobním závodem na Praze 9 (ve Vysočanech), hledáme vhodné kandidáty/ky na pozici „PROJEKTOVÝ SPECIALISTA“ (pravá ruka COO).

Tato pozice Vám umožní získat velmi zajímavou a stabilní práci na Praze 9 - Vysočanech, v docházkové vzdálenosti od stanice metra B.

Tato pracovní pozice je přímo podřízena COO (provoznímu řediteli) společnosti.

Ze 70% náplně práce budete podporovat aktivity COO (rozpočty, analýzy), ve zbývajících 30% náplně práce budete řešit různorodé projektové agendy (ekologie, Lean production, úspory nákladů apod.). Jde tedy o velmi zajímavou a různorodou práci, s perspektivou profesního rozvoje.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Uvítáme:
- VŠ technického zaměření (strojní), nebo chemicko-technologického zaměření
- proaktivní přístup, ambiciózní osobnost
- praxi v oblasti projektů, rozpočtů a analýz - min. 3 roky
- samostatnost, kreativitu
- prezentační a komunikační schopnosti
- aktivní znalost práce na PC - MS Office - Word, Excel
- min. komunikativní znalost AJ
- aktivní ŘP sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

MIKUPEX TRADE s.r.o. je řádně licencovanou společností, působící na trhu práce v České republice.
Posláním a vizí společnosti MIKUPEX TRADE s.r.o. je především spokojenost jejich partnerů.
Našim klientům můžeme velmi účinně pomoci s jejich personálními potřebami, pomůžeme jim nalézt pracovníky od nekvalifikovaných výrobních dělníků až po jejich TOP management.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4198137  Datum zveřejnění: 8.11.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 45 000 Kč/měsíc