Svářeč, Praha - 6, 35 000 Kč

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co budete dělat ?
- samostatně provádět svářečské práce dle technické dokumentace, na přidělených zakázkách společnosti
- dodržovat bezpečnostní pokyny, související s vykonávanou prací

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám můžeme nabídnout ?
- zajímavou práci ve stabilním, velmi dobrém pracovním týmu, na Praze 6
- pracovní smlouvu na hlavní pracovní poměr, na dobu neurčitou, profesní růst
- nástupní mzdu cca 35 000 Kč, dle dohody
- nástup možný ihned, případně dle dohody

Informace o náboru

Váš životopis, prosíme, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Profil firmy:
Pro našeho klienta, stabilní a rostoucí společnost na Praze 6, hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici svářeče.

Kromě zajímavého mzdového ohodnocení nabízíme především stabilní práci ve velmi dobrém pracovním týmu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co bychom rádi ve Vašem životopise našli ?
- praxi svářeče MIG / MAG, svářečský průkaz (lze i neplatný)
- technické myšlení + dobrou schopnost číst technické výkresy
- samostatnost a spolehlivost
- zodpovědnost za vykonanou práci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

MIKUPEX TRADE s.r.o. je řádně licencovanou společností, působící na trhu práce v České republice.
Posláním a vizí společnosti MIKUPEX TRADE s.r.o. je především spokojenost jejich partnerů.
Našim klientům můžeme velmi účinně pomoci s jejich personálními potřebami, pomůžeme jim nalézt pracovníky od nekvalifikovaných výrobních dělníků až po jejich TOP management.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4208387  Datum zveřejnění: 22.11.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc