Servisní technik - elektro - gastro zařízení, Brno, + - 35 000 Kč, benefity

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
35 000 Kč/měsíc5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, karta Multisport, 6 000 Kč/rok dle vlastního uvážení (penzijní připojištění, sport, kultura, dovolená apod.)), bezúročné půjčky

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:
- zajištění instalací a servisu nápojových automatů a lednic u zákazníků ve svěřeném regionu
- odpovědnost za svěřené náhradní díly a servisní prostředky
- reporting, servisní administrativa a příjem zakázek od zákaznického servisu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Rádi nabídneme:
- velmi stabilní práci, plný pracovní úvazek na dobu neurčitou
- zajímavé a motivační mzdové ohodnocení + - 35 000 Kč (včetně bonusů)
- široké spektrum zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, karta Multisport, 6 000 Kč/rok dle vlastního uvážení (penzijní připojištění, sport, kultura, dovolená apod.)), bezúročné půjčky
- nástup možný dle dohody s kandidáty, lze i IHNED

Informace o náboru

Váš životopis, prosíme, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Pro našeho významného klienta, stabilní výrobní společnost, hledáme pro pobočku v Brně vhodné kandidáty/ky na pozici Servisní technik pro gastro zařízení.

Tato pozice Vám umožní získat velmi zajímavou a stabilní práci v Brně u úspěšné a rostoucí společnosti.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Uvítáme:
- min. vyučení - elektro nebo obor chladírenský technik
- platnou vyhlášku č.50/78 Sb. § 6 (osvědčení E4A výhodou, ne podmínkou)
- zkušenost se servisem chladírenských zařízení - velkou výhodou
- samostatnost, spolehlivost, komunikační schopnosti
- aktivní ŘP sk. B + ochotu denně cestovat k zákazníkům (automobil parkujete doma)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

MIKUPEX TRADE s.r.o. je řádně licencovanou společností, působící na trhu práce v České republice.
Posláním a vizí společnosti MIKUPEX TRADE s.r.o. je především spokojenost jejich partnerů.
Našim klientům můžeme velmi účinně pomoci s jejich personálními potřebami, pomůžeme jim nalézt pracovníky od nekvalifikovaných výrobních dělníků až po jejich TOP management.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4226921  Datum zveřejnění: 27.12.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc