Reagujte bez životopisu

Obchodník/ce, IČO, 90 - 110 000 Kč, Ostravsko

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Místo práce
Ostrava, Česko
Druh pracovního poměru
živnost
Mzdové podmínky (brutto)
90 000 - 110 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

V rámci podpory petice na podporu jednoho z prezidentských kandidátů v prezidentské volbě v roce 2023 hledáme aktivní obchodníky a obchodnice na projekt sběru podpisů podporovatelů pro možnost prezidentské kandidatury tohoto kandidáta.

Jedná se o projekt v délce cca 1,5 - 2 měsíce, na full time, na IČO, odměna za každého podepsaného podporovatele je 30 Kč. Při denním objemu cca 100 - 120 podpisů je měsíční fakturace cca 90 - 110 000 Kč. (podepsaný podporovatel na petici se nijak nezavazuje daného kandidáta volit, může také, samozřejmě, podepisovat bez omezení petice i pro jiné kandidáty).

Práci lze vykonávat skutečně kdekoliv a kdykoliv, odměna je vyplacena za každého správně vyplněného a podepsaného podporovatele.

Pokud máte k dispozici vlastní obchodní tým, může se Vaše odměna znásobit !!

Tato práce je vhodná pro všechny, kterým nedělá problém oslovit potenciální podporovatele, a požádat je jejich podpisem pod petici o podporu slušného prezidentského kandidáta.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- možnost získat vysokou odměnu na IČO za jednoduchou a nenáročnou práci, kterou lze vykonávat kdekoliv budete sami chtít
- zajímavou odměnu na IČO, ve formě 30 Kč za každého správně vyplněného a podepsaného podporovatele na petici, celkově cca 90 - 110 000 Kč / měsíc, a více.
- začátek spolupráce - kdykoliv, možno ihned

Informace o náboru

Informace o Vás (případně Váš jednoduchý životopis), prosíme, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Pro naši společnost, v rámci podpory petice na podporu jednoho z prezidentských kandidátů v prezidentské volbě v roce 2023, hledáme aktivní obchodníky a obchodnice na projekt sběru podpisů podporovatelů pro možnost prezidentské kandidatury tohoto kandidáta.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Uvítáme:
- aktivní obchodní praxi, schopnost aktivně jednat se zákazníky
- schopnost věnovat se tomuto projektu v rozsahu následujících cca 1,5 - 2 měsíce
- samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost
- schopnost zcela samostatné práce

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

MIKUPEX TRADE s.r.o. je řádně licencovanou společností, působící na trhu práce v České republice.
Posláním a vizí společnosti MIKUPEX TRADE s.r.o. je především spokojenost jejich partnerů.
Našim klientům můžeme velmi účinně pomoci s jejich personálními potřebami, pomůžeme jim nalézt pracovníky od nekvalifikovaných výrobních dělníků až po jejich TOP management.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4324751  Datum zveřejnění: 9.5.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 90 000 Kč/měsíc