Personálně/mzdový specialista/ka, Nové Hrady, 40-46 000 Kč

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Místo práce
České Budějovice, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 46 000 Kč/měsícpříspěvek na dopravu do práce, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, karta Multisport, zvýhodněné mobilní tarify pro rodinu, 6 000 Kč/rok dle vlastního uvážení (penzijní přip., sport, kultura, dovolená, bezúročné půjčky

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:
- komunikace se zaměstnanci závodu ohledně mzdových otázek,
- komplexní zpracování mzdové agendy - cca 250 zaměstnanců,
- provádění ročních zpracování daní, ELDP, přihlášky a odhlášky zaměstnanců na SP a ZP,
- příprava pracovních dokumentů při vzniku/změně/ukončení pracovních poměrů a dohod,
- zastupování zaměstnavatele při kontrolách, souvisejících s činností personálního oddělení (FÚ, ČSSZ, ZP, ÚP atd.) + zajištění povinností vyplývající z platné legislativy,
- příprava (import) podkladů (docházka, příplatky, srážky) z interního systému + jejich kontrola pro zpracování mezd, reporting vedení společnosti.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Rádi nabídneme:
- možnost pracovat v prostředí úspěšné společnosti, ve výrobním závodě nedaleko Nových Hradů,
- velmi stabilní práci, plný pracovní úvazek na dobu neurčitou,
- příspěvek na dopravu do práce,
- přátelské pracovní prostředí a podporu kolegů,
- zajímavé mzdové ohodnocení, cca 40 - 46 000 Kč (vč. příplatků a bonusů),
- široké spektrum zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, karta Multisport, zvýhodněné mobilní tarify pro rodinu, 6 000 Kč/rok dle vlastního uvážení (penzijní přip., sport, kultura, dovolená, bezúročné půjčky apod.)),
- nástup možný dle dohody, lze i IHNED.

Informace o náboru

Váš životopis, prosím, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Pro našeho významného klienta, stabilní výrobní společnost, s výrobním závodem nedaleko Nových Hradů, hledáme vhodné kandidáty na pozici personálně / mzdový specialista/ka.

Nabízíme tedy zajímavou příležitost získat stabilní a dobrou práci nedaleko Nových Hradů, spolu s velmi zajímavým mzdovým ohodnocením a příspěvkem na dopravu do práce.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Uvítáme:
- SŠ vzdělání - nejlépe ekonomického směru,
- min. 5 let praxe s vedením mzdové a personální agendy + znalost souvisejích předpisů,
- zodpovědnost, pečlivost, samostatnost, dobré komunikační schopnosti,
- uživatelskou znalost práce s PC (Word, Excel, MS Outlook), SAP výhodou,
- ŘP sk. B + aktivní řidič (doprava do práce, občasné sl. cesty),

S ohledem na lokalitu pracoviště je práce obzvláště vhodná pro kandidáty/ky s vlastním automobilem (společnost poskytuje příspěvky na dopravu), ideálně z lokalit Trhové Sviny, Borovany, České Velenice, Nové Hrady, Suchdol nad Lužnicí a okolí.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

MIKUPEX TRADE s.r.o. je řádně licencovanou společností, působící na trhu práce v České republice.
Posláním a vizí společnosti MIKUPEX TRADE s.r.o. je především spokojenost jejich partnerů.
Našim klientům můžeme velmi účinně pomoci s jejich personálními potřebami, pomůžeme jim nalézt pracovníky od nekvalifikovaných výrobních dělníků až po jejich TOP management.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4350631  Datum zveřejnění: 9.6.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc