Operátor/ka linky, Benešov, 27- 34 000 Kč, doprava zdarma

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Místo práce
Benešov u Prahy, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
27 000 - 34 000 Kč/měsícpřátelské, čisté a moderní pracovní prostředí, doprava zdarma, 5 týdnů dovolené, roční bonusy, nadstandardní příplatky, závodní stravování, občerstvení na pracovišti, příspěvek na penzijní pojištění, zajímavá možnost karierního růstu v rámci společnosti

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:
- kontrola kvality vstupních surovin
- míchání surovin dle výrobních postupů
- obsluha moderního výrobního stroje na výrobní lince
- dodržování pracovních postupů a dodržování zásad bezpečnosti práce
- odpovědnost za pořádek v prostoru vykonávané práce

Zaměstnanecké výhody, benefity

Rádi nabídneme:
- možnost pracovat v prostředí úspěšné společnosti, ve výrobním závodě na Benešovsku
- přátelské, čisté a moderní pracovní prostředí
- velmi stabilní práci, plný pracovní úvazek
- zajímavé a motivační mzdové ohodnocení, cca 27-34 000 Kč hrubého (včetně příplatků, pracovních výkonů apod.)
- firemní dopravu zdarma z vybraných lokalit - Benešov, Vlašim, Votice, Sedlčany, Čerčany a Týnec nad Sázavou
- široké spektrum zaměstnaneckých benefitů - 5 týdnů dovolené, roční bonusy, nadstandardní příplatky, závodní stravování, občerstvení na pracovišti, příspěvek na penzijní pojištění, zajímavá možnost karierního růstu v rámci společnosti
- práci ve směnném provozu - denní 6:00 - 18:00, noční 18:00 - 6:00, dle rozpisu
- nástup možný dle dohody s kandidáty, lze i IHNED

Informace o náboru

Váš životopis, prosíme, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Profil firmy:
Naším klientem je velmi úspěšná, zavedená a rostoucí výrobní společnost, s výrobním závodem severně od Benešova.

V tuto chvíli je v plánu obsadit více pracovních míst - je tedy reálně velká šance získat dobrou a zajímavou práci na Benešovsku.

Nabízíme možnost získat velmi dobré a perspektivní pracovní místo, se slušnou mzdou, na dobu neurčitou, s celou řadou zajímavých benefitů.

Nabízíme dopravu zdarma - z lokalit Benešov, Vlašim, Votice, Sedlčany, Čerčany a Týnec nad Sázavou. Budoucím kolegům také nabízíme bezproblémové parkování přímo u výrobního závodu.

Uvítáme i kandidáty a kandidátky bez předchozí praxe - všechny nováčky, v případě jejich aktivního zájmu, důkladně proškolíme !

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Uvítáme:
- vyučení - technické, nebo potravinářské, výhodou
- manuální zručnost, fyzickou zdatnost
- spolehlivost, pracovitost, zodpovědnost
- ochotu pracovat ve 12h směnách (denní / noční)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

MIKUPEX TRADE s.r.o. je řádně licencovanou společností, působící na trhu práce v České republice.
Posláním a vizí společnosti MIKUPEX TRADE s.r.o. je především spokojenost jejich partnerů.
Našim klientům můžeme velmi účinně pomoci s jejich personálními potřebami, pomůžeme jim nalézt pracovníky od nekvalifikovaných výrobních dělníků až po jejich TOP management.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4356849  Datum zveřejnění: 16.6.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 27 000 Kč/měsíc