Referent / specialista, Praha 6, i pro absolventy

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
stravenky v hodnotě 100 Kč na den, příspěvek na životní nebo penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, úspora za elektřinu a plyn - díky zaměstnaneckému tarifu

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:
- administrativní a analytická činnost v oddělení nákupu energií
- sledování a vyhodnocování portfolia zákazníků
- predikce spotřeby portfolia v segmentu elektřina a plyn
- zadávání dat do vlastního systému i třetích stran
- reporting + zajišťování administrativní agendy

Pracovní pozice je vhodná i pro absolventy.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- zázemí stabilní, prosperující společnosti v oblasti energetiky, na Praze 6
- perspektivní práci na trvalý pracovní poměr
- odpovídající mzdové ohodnocení, s možností dalšího růstu
- stravenky v hodnotě 100 Kč na den
- příspěvek na životní nebo penzijní připojištění
- 5 týdnů dovolené
- úspora za elektřinu a plyn - díky zaměstnaneckému tarifu
- zaměstnanecký mobilní tarif od T-Mobile - lze poskytnout i rodinným příslušníkům
- přátelské pracovní prostředí, dobrý pracovní tým kolegů
- nástup možný ihned, nebo dle dohody s vybraným kandidátem / kandidátkou

Informace o náboru

Váš životopis, prosíme, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Nezapomeňte uvést telefonické spojení na Vás (mobil).

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Profil společnosti:
Pro našeho klienta, významnou a dynamickou obchodní společnost, hledáme vhodné kandidáty/ky do rozšiřujícího se týmu, na pozici Referent / specialista.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Uvítáme:
- min. SŠ vzdělání
- znalost práce na PC (především produktů MS Office - Excel)
- analytické uvažování
- aktivní přístup k řešení zadaných úkolů, spolehlivost
- samostatnost a pečlivost
- ochotu pracovat a učit se novým věcem

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

MIKUPEX TRADE s.r.o. je řádně licencovanou společností, působící na trhu práce v České republice.
Posláním a vizí společnosti MIKUPEX TRADE s.r.o. je především spokojenost jejich partnerů.
Našim klientům můžeme velmi účinně pomoci s jejich personálními potřebami, pomůžeme jim nalézt pracovníky od nekvalifikovaných výrobních dělníků až po jejich TOP management.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4386337  Datum zveřejnění: 22.7.2022