Referent/ka zákaznického servisu s AJ, P-3, 50 000 Kč

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
50 000 Kč/měsíc5 týdnů dovolené, stravenky, bonusy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:
- zákaznický servis pro klienty společnosti v ČR, od přijetí nové objednávky až po dodání zboží (tzn. přijetí objednávky, zadání do PC, ověření dostupnosti zboží, vystavení dodacích listů, fakturace apod.)
- denní komunikace se zákazníky a s dodavateli společnosti - nutná aktivní znalost AJ, koordinace objednávek a dodávek (na denní bázi)
- podpora obchodních zástupců
- běžná operativa, související s danou pracovní pozicí

Jde o samostatnou pozici, kombinující administrativu, fakturaci, zajištění včasného a bezchybného doručení zboží klientovi.

Pracovník nepřichází do fyzického kontaktu s klientem, komunikace probíhá elektronickou a telefonickou formou, komunikuje se v rámci firmy (operativně s kolegy) + s nákupními odd. klientů.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- hlavní pracovní poměr u solidní, stabilní a prosperující společnosti na Praze 3, s dobrou dopravní dostupností
- klidné, přátelské a příjemné pracovní prostředí
- zajímavé mzdové podmínky - nástupní FIX 50 000 Kč
- 5 týdnů dovolené, stravenky, bonusy apod.
- nástup možný dle dohody s kandidátem, ideálně ihned

Informace o náboru

Váš životopis, prosíme, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Profil společnosti:
Naším klientem je velmi solidní a stabilní česká obchodní společnost, se sídlem na Praze 3.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Uvítáme:
- min. SŠ vzdělání
- aktivní znalost AJ slovem i písmem - nutnost běžné denní komunikace se zahraničím
- praxi na obdobné samostatné pozici v zákaznickém servise (nebo v logistice, přepravě apod.) min. 1 rok
- uživatelskou znalost práce na PC - MS Office, zkušenost s prací s informačním systémem - výhodou
- svědomitost, slušnost, pečlivost, samostatnost, empatii
- schopnost myslet analyticky a v souvislostech, rozlišovat priority
- dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

MIKUPEX TRADE s.r.o. je řádně licencovanou společností, působící na trhu práce v České republice.
Posláním a vizí společnosti MIKUPEX TRADE s.r.o. je především spokojenost jejich partnerů.
Našim klientům můžeme velmi účinně pomoci s jejich personálními potřebami, pomůžeme jim nalézt pracovníky od nekvalifikovaných výrobních dělníků až po jejich TOP management.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4388844  Datum zveřejnění: 27.7.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc