Účetní - odb. referent - odd. rozpočtu a správy majetku - VŠ, Praha

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
- 5 týdnů dovolené, 5 dnů indispozičního volna, stravenky, karta MultiSport, sídlo v centru Prahy, pružná pracovní doba.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Státní energetická inspekce (SEI) se sídlem v centru Prahy (P-2) hledá pro pracoviště v Praze perspektivního pracovníka/ci na pozici: Účetní v oddělení rozpočtu a správy majetku.

Pozice je zařazena do 11. platové třídy a příslušného platového stupně na základě uznané praxe podle přílohy č. 1 nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě.

Hlavní vykonávané činnosti:
- správa pokut - evidence, účtování, vymáhání, zpracování rozhodnutí o povolení splátek, komunikace s celním úřadem
- vedení exekučního řízení
- bankovní operace - účtování bankovních výpisů
- provádění účetních a rozpočtových prací v oblasti IISSP
- zástup za vedoucí oddělení

Požadavky:
- Vysokoškolské vzdělání v bakalářském nebo magisterském studijním programu.
- Praxe v účetnictví.
- Znalost EIS JASU výhodou.
- Zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost.

Nabízené benefity:
- 5 týdnů dovolené,
- 5 dnů indispozičního volna,
- stravenky,
- karta MultiSport,
- sídlo v centru Prahy,
- pružná pracovní doba.

Nástup možný ihned.

Celý text oznámení naleznete zde:

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.

Váš strukturovaný životopis, prosíme, zasílejte nejpozději do 15. 1. 2023 kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Naším klientem je orgán státní správy se sídlem v centru Prahy (P-2), který hledá pro pracoviště v Praze perspektivního pracovníka/ci.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

MIKUPEX TRADE s.r.o. je řádně licencovanou společností, působící na trhu práce v České republice.
Posláním a vizí společnosti MIKUPEX TRADE s.r.o. je především spokojenost jejich partnerů.
Našim klientům můžeme velmi účinně pomoci s jejich personálními potřebami, pomůžeme jim nalézt pracovníky od nekvalifikovaných výrobních dělníků až po jejich TOP management.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4491534  Datum zveřejnění: 29.12.2022