Medior Backend Developer, 75 - 110 000 Kč, Praha

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Mzdové podmínky (brutto)
75 000 - 110 000 Kč/měsícbonusy, zajímavé firemní akce, občerstvení na pracovišti, vše potřebné pro dobrý výkon práce, 20 dnů dovolené + 5 sick days dnů, notebook, telefon, karta Multisport

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro koho je pozice vhodná:
Pozice je vhodná pro kandidáty/ky, kteří již mají prokazatelné zkušenosti s kódováním.

V případě, že chcete být součástí klientova přátelského IT týmu a toužíte se pohybovat ve světě vývoje softwaru pro finanční trhy, je tato pozice určena právě Vám.

Pokud jsme Vás zaujali, velmi rádi si o možnosti práce s Vámi popovídáme.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme Vám:
- zajímavou a různorodou práci v zajímavém a atraktivním oboru
- aktivní tým kolegů + velmi atraktivní pracovní prostředí moderní firmy v Praze
- odpovídající mzdové ohodnocení, cca 75 - 110 000 Kč, dle dohody, práci na OSVČ
- bonusy, zajímavé firemní akce, občerstvení na pracovišti, vše potřebné pro dobrý výkon práce
- 20 dnů dovolené + 5 sick days dnů, notebook, telefon, karta Multisport apod.
- možnost osobní seberealizace, profesního rozvoje, a realizace vlastních nápadů v praxi

Informace o náboru

Váš životopis, prosíme, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Hledáte práci, kde Vám dají prostor pro Vaši osobní seberealizaci?

Hledáte práci, kde se budete odborně, profesně i mzdově posouvat dál?

Náš klient Vám může nabídnout zajímavou práci v IT oboru, zajímavý profesní růst a motivační finanční ohodnocení.

Profil klienta:
Náš klient rozšiřuje svůj vývojářský tým a hledá aktivní nadšence v oblasti vývoje webových aplikací na pozici MEDIOR BACKEND DEVELOPER.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Naopak uvítáme:
- prokazatelnou orientaci v PHP 7.4+ (medior), zkušenosti s frameworkem NETTE (medior)
- zkušenost s verzovacím systémem GIT, prácí s REST API, s přesahem do HTML, CSS, JS
- aktivní schopnost komunikace s externími teamy, spolupráce s UI / UX teamy
- alespoň mírně komunikativní AJ (cca A2 a vyšší)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

MIKUPEX TRADE s.r.o. je řádně licencovanou společností, působící na trhu práce v České republice.
Posláním a vizí společnosti MIKUPEX TRADE s.r.o. je především spokojenost jejich partnerů.
Našim klientům můžeme velmi účinně pomoci s jejich personálními potřebami, pomůžeme jim nalézt pracovníky od nekvalifikovaných výrobních dělníků až po jejich TOP management.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4491537  Datum zveřejnění: 29.12.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 75 000 Kč/měsíc