Řidič C+ E, krátké trasy, 34-40 000 Kč, Dolnobřežansko

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
34 000 - 40 000 Kč/měsícstravenky 99 Kč/den (SODEXO karta), kartu MULTI PASS (sport, kultura) apod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:
- přeprava výrobků mezi závody - cca 15 km
- přeprava materiálů a výrobků od partnerů, vše POUZE ČECHY, max. 2x týdně
- nákladní automobil Mercedes Atego (automobil do 4 600 kg + vlek 8 600 kg)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- každý den se vracíte zpět a VŽDY SPÍTE DOMA!
- trvalý pracovní poměr na dobu neurčitou ve společnosti na Dolnobřežansku - Praha - západ (na žádost vybraného kandidáta jsme připraveni akceptovat i spolupráci na ŽL)
- velmi dobrý a přátelský pracovní tým
- mzdové ohodnocení 34 - 40 000 Kč (dle zkušeností, praxe a odpracovaných hodin)
- pracovní dobu 7:00 až 19:00, krátký / dlouhý týden (ST+ČT, PO+UT+PA+SO+NE)
- stravenky 99 Kč/den (SODEXO karta), kartu MULTI PASS (sport, kultura) apod.
- nástup možný ihned, nebo dle dohody

Informace o náboru

Vaše životopisy zasílejte, prosím, na níže uvedenou adresu. Nezapomeňte uvést, o jakou pracovní pozici se ucházíte a telefonický kontakt na Vás (nejlépe mobil).

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Profil firmy:
Naším klientem je výrobně-obchodní společnost z Dolnobřežanska - Praha-západ. V tuto chvíli hledáme vhodné kandidáty na pozici řidiče - C + E pro krátké trasy.

Tato pracovní pozice je vhodná pro zkušeného řidiče/řidičku, s oprávněním C+E, který uvítá práci na krátkých trasách (cca 15 km), a občas (max. 2x týdně) v rámci Čech.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Uvítáme:
- SOU / SŠ vzdělání
- řidičské oprávnění C + E
- časovou flexibilitu, spolehlivost a odpovědnost
- nástup možný ihned, dle dohody

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

MIKUPEX TRADE s.r.o. je řádně licencovanou společností, působící na trhu práce v České republice.
Posláním a vizí společnosti MIKUPEX TRADE s.r.o. je především spokojenost jejich partnerů.
Našim klientům můžeme velmi účinně pomoci s jejich personálními potřebami, pomůžeme jim nalézt pracovníky od nekvalifikovaných výrobních dělníků až po jejich TOP management.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4530784  Datum zveřejnění: 2.3.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 34 000 Kč/měsíc