1 400 - 1 900 EUR

Vodička /Vodič vyklapacieho 50m3 návesu MKD (Ref. č.: 6)

Milan Chlebík - Dráčik

Miesto práce
Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
20.5.2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmem vodičku / vodiča MKD s vyklápacím návesom v krajinách EU-CZ,DE,NL, BE,HU,SLO,AT,DK,IT. Plat individuálne podľa vykonanéj práci ,odvezených prepráv, minimalne od 1400-1900€ + osobne ohodnotenie. Hľadáme vodičku / vodiča zodpovedného , seriózneho a šikovného (zaškolenie s vyklápacím návesom nie je problém) , ktorý sa bude starať o pridelene vozidlo ( bežná údržba čistotu v aute a nakladacóm priestore). Jazdí sa na 2-4 ročných vozidlách od pondelka do piatku ,sobota zriedkavo!!!
Vozíme sypké materiály agroprodukty GMP ,brikety.
Stále opakujúce sa nakládky / vykládky.

Spoločne firemné akcie ...viac po telefone
Individuálne ohodnotenie každy mesiac plus preplacanie 50 % cestovných nákladov.

Pre viac informácii prosím volať na niťsie uvedené telef.čislo
Preferujem osobný kontakt hlavne cez víkend pretože aj ja som vodič na jednom vozidle.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Maďarský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B, C, E, T

Počet rokov praxe

1

Chuť pracovať ,komunikativnosť ,férovosť!!!

4 roky pôsobiaca mladá spoločnosť sa venuje preprave sypkých materiálov a agroproduktov po Európe. Ide o firmu kde sa každý snaží aby fungovala na 100% vlastníme vozidlá (značka Scania, Volvo, Renault) Počet zamestnancov 6 !!!!!!

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

Polná 4679/20A
92601 Sereď

Kontakt

ID: 3666916   Datum zveřejnění: 13.5.2019