16 - 17 EUR/hod.

Elektrikár

MIRAS TRADE s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.05.2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Realizácia projektov, elektroinštalačné práce na stavbách. 4 týždne + ubytovanie preplácané.

Informácie o mzde

16-17 €

- stabilné a dlhodobé zamestnanie
- kariérny rast
- finančné ohodnotenie zodpovedajúce odborným i jazykovým znalostiam (zárobok od 2800 - 3600 € / 4 týždne)
- garancia vyplácania faktúr na čas (14 dňová fakturácia, 17 dní splatnosť)
- individuálny prístup
- VÝUČBA nemčiny ZDARMA
- ubytovanie zabezpečené a PREPLÁCANÉ v plnej výške

Vaše žiadosti s priloženým životopisom môžete zasielať na [email protected], pre viac informácií ma kontaktujte emailom alebo telefonicky na 0948671761, 0951191393

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.5.2019 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrikár

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

- vyučenie v odbore (výučný list, príp. maturitné vysvedčenie),
- prax min. 1 rok,
- komunikatívna znalosť nemeckého jazyka (aspoň jeden v skupine),
- živnosť aktívna min. 2 mesiace, formulár A1
- vodičské oprávnenie sk. B, vlastné náradie, vlastné auto.

Naša spoločnosť za zaoberá stavebnou činnosťou, zabezpečuje práce pri realizácii exteriérov a interiérov, vyhľadávanie a výber zamestnancov podľa požiadaviek firiem pre ktoré stavby realizujeme v zahraničí.

Mliekárenská 8
821 09 Bratislava - mestská časť Ružinov

ID: 3441374   Datum zveřejnění: 12.4.2019   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   16-17 €