Mezinárodní řidič C+E

Mirex Transport Sp. z o.o. Sp. K.

Místo práce
Mnichovo Hradiště, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
01.10.2020
Mzdové podmínky (brutto)
32 000 - 35 000 Kč/měsícpracovní poměr na základě pracovní smlouvy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vzhledem k dynamickému rozvoji naší společnosti hledáme zkušené a kvalifikované: mezinárodní řidiče, kategorie C + E

Opakovatelné trasy: Česká republika - Německo - Česká republika

Požadavky:

Zkušenosti s mezinárodní dopravou
Řidičský průkaz kategorie C + E
Aktuální karta řidiče
Důležité lékařské a psychologické vyšetření

Nabízíme:

moderní kolejová vozidla
pracovní poměr na základě pracovní smlouvy
atraktivní plat

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2) nebo Polský jazyk - Začátečník (A2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Máme vlastní vozový park, který neustále rozšiřujeme - aktuálně je to přes 60 tahačů s mega přívěsy (do výšky 3 m nákladového prostoru).
Díky mnohaletým zkušenostem se servisem zákazníků v automobilovém průmyslu se vyznačuje vysokou disciplínou z hlediska přesnosti a včasnosti dodávek.

Moderní vozový park a tým zkušených dopravců je zárukou vysoce kvalitních služeb, které nabízíme.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 3974300  Datum zveřejnění: 25.9.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 32 000 Kč/měsíc