Pohodový kolega do Teamu – i bez praxe (HPP / FIX+provize) - Administrativní pracovník

Mardorm Consult s.r.o.

Místo práce
Pražákova, Brno-střed, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 60 000 Kč/měsícFIX + provize a benefity (každý měsíc)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co bude tvou náplní práce?
o Budování a další rozvíjení velmi dobrých vztahů s klienty
o Support klientských požadavků
o Specifikace klientových potřeb
o Vedení běžné administrativy související s přidělenou agendou
o Úzká spolupráce se zkušenějšími kolegy
o Osobní jednání s partnery
o Aktivní růst v rámci společnosti – účast na školení, zahraničních cestách

Jakého kolegu hledáme?
o Mít reprezentativní vystupování s nadáním pro komunikaci
o Přemýšlet pozitivně a vidět místo neúspěchů lekci jak byt lepším
o Schopnost vyniknout v týmové práci i být soběstačný
o Máš ukončené sš vzdělání (maturita, výuční list) a trestní bezúhonnost

Co ti ve zkratce můžeme nabídnout my?
o Možnost nadstandardních výdělků v podobě fixního platu a provizí (každý měsíc)
o Stabilní zázemí ve firmě, která klade důraz na individuální růst zaměstnanců i kolektivní výsledky
o Práce pondělí až pátek – bez víkendů a svátků
o Přátelské prostředí, kde si všichni tykáme
o Raketový kariérní posun pro každého, kdo projeví aktivní zájem

Nástup možný IHNED nebo dle domluvy.

Zaměstnanecké výhody, benefity

služební telefon, týmové akce a teambuildingy, káva/čaj na pracovišti zdarma, vyhlašování soutěží jako motivace, chill zóna na pracovišti, polední přestávka

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) nebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Inzerující společnost

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 4301320  Datum zveřejnění: 13.5.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc