Práce v kanceláři s kariérním růstem-pro absolventy/fix 30000

Mirnock s.r.o.

Místo práce
Pražákova 1008/69, Brno-jih-Štýřice, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsi čerstvě po škole a hledáš práci, kam se budeš rád vracet?
Je pro tebe v této nelehké době důležité zázemí a stabilita?
Do zaběhnuté pobočky v Brně hledáme šikovné mladé lidi do našeho dynamického kolektivu, kteří chtějí využít svůj talent pro komunikaci i své charisma.

Naše požadavky:
• Člověk, co má rád výzvy a nebojí se jim čelit
• Reprezentativní a profesionální vystupování
• Člověk se správně nastavenými hodnotami
• Ukončeno minimálně středoškolské vzdělání (výuční list/maturita)
• Čistý trestní rejtřík

Pracovní agenda:
• Obratnost s PC a nenáročná administrativní činnost
• Občasné osobní schůzky s partnery z vytvořené sítě kontaktů
• Administrativa v rámci systému CRM.
• Jednání s klienty. (Telefonicky, e-mailem, osobně)
• Účast na firemních školeních a poradách.
• Support klientských požadavků.
• Analýza finančního trhu a konzultace s manažerem.
Co Vám nabízíme my?

• Finanční ohodnocení skládající se ze 2 složek: fixní plat (od 30 000 Kč) + provize
(možný i dvojnásobek fixu)
• Práce pouze během pracovních dnů (bez víkendů a svátků)
• Stabilní zázemí mezinárodní společnosti s možností kariérně se posouvat (na pozici
manažera se svým vlastním týmem)
• Moderní společné prostory sdíleného workspace s chill zónou
• Podrobné vstupní zaškolení.
• Pracovní telefon.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Manažerský motivační program, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce, Rozjezd zcela nového projektu

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme servisní agentura, která se stará o komplexní zázemí a služby pro obchodní firmy.
Mezi naše specializace patří marketing, personalistika, PR, office management, správa počítačových sítí, daňové poradenství a mnoho dalších.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 4411010  Datum zveřejnění: 25.8.2022