Práce v kanceláři (i bez předchozí praxe/ pro Absolventy/ HPP)

Mardorm Consult s.r.o.

Místo práce
Praha 4, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do našeho týmu hledáme novou tvář! Přijímáme další kolegy, kteří budou chtít růst s námi...

● Jsme mladý přátelský kolektiv a dbáme na individuální přístup ke každému našemu zaměstnanci
● Všechno tě naučíme, stačí jen dobrá nálada a chuť na sobě pracovat
● Zajišťování technické a administrativní podpory klientům společnosti
● Komunikace s novými i stávajícími klienty společnosti a jejich podpora

Zaměstnanecké výhody, benefity

● Plat: 30 000 – 45 000 Kč/měsíc
● Práce na HPP + Provize + Bonusy
● Pevná pracovní doba 9:00 - 17:00 od pondělí do pátku
● Členství ve fitness klubu
● Firemní akce (na kterých se vyhlašují další bonusy jako automobil, motorka, nový mobil atd.)
● Kariéra u nás znamená dlouhodobý růst a stabilní příjem
● Možnost používat služební telefon nebo využít příspěvek na vlastní telefon, odměna za doporučení nového kolegy
● Neomezená dovolená
● Rekreační prostory

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

● Min. uživatelskou znalost práce na PC
● Čistý rejstřík
● Výborná čeština
● Schopnost týmové spolupráce
● Pečlivost, zodpovědnost
● Komunikativnost

Inzerující společnost

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 4472035  Datum zveřejnění: 15.5.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc