Pracovník zákaznického servisu – až 60 000 Kč (bez praxe)

Mardorm Consult s.r.o.

Místo práce
Hvězdova, Praha 4-Nusle, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
dle domluvy
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 60 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Tvým úkolem bude:
Telefonická a e-mailová komunikace se zájemci o služby
Osobní jednání s klienty v sídle firmy
Administrativní činnost, support, reporting

Co nabídneme Tobě na oplátku:
Dvou položkový platební systém – fixní plat a flexibilní položka – průměrně si u nás můžete vydělat 45.000 Kč, ale není problém se dostat mezi ty nejlepší obchodníky, kteří si u nás vydělají až 60.000 Kč
Práce na HPP či možnost IČO
Zázemí jedné z největších společností v oblasti zprostředkování v ČR
Motivační programy a zajímavé soutěže o atraktivní ceny
Možnost „nastartování“ budoucí kariéry – dle svých schopností a pracovitosti
Bonusy (iPhone, MacBook, PC, dovolená apod.)
Členství ve fitness klubu – Multisport karta
Propracovaný systém vzdělávání a tréninků zaměřených především na zlepšení komunikace
Občerstvení na pracovišti zdarma
Dovolená navíc
Pracovní doba Po – Pá
A především přátelskou atmosféru v příjemném pracovním prostředí

Co by bylo dobré najít ve Vašem životopisu?
Min. ukončené SOU/ SŠ vzdělání (výuční list, maturita)
flexibilitu a schopnost se rychle učit novým věcem
schopnost týmové práce
Komunikativnost

Zaměstnanecké výhody, benefity

bonusy, dovolená navíc, multisport karta, občerstvení na pracovišti, vzdělávací kurzy, školení, zdravotní volno/sickdays

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 4497793  Datum zveřejnění: 26.4.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc