Młodszy manager biznesowy o zasięgu międzynarodowym -Ostrava

Mardorm Consult s.r.o.

Místo práce
Ostrava, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nowoczesna firma na szczycie swojej branży nie tylko tutaj, ale także na całym świecie. Oczywiście możliwość awansu, silna kultura firmy, ponadstandardowe benefity i duża elastyczność firmy pozwolą Ci polubić swoją pracę, a nawet wymagać jej dla przyjemności.

Czego oczekujemy od Ciebie?
Liceum z maturą
Czysty rejestr karny
Język polski na poziomie C1
Język angielski lub czeski na poziomie B1

Co Ci oferujemy?
Wynagrodzenie stałe (6914 - 12840 PLN) + premie
Zamawiać
Premie finansowe: ocena miesięczna/roczna (iPhone, MacBook, e-skuter, komputer, wakacje itp.)
Indywidualny program szkolenia
Szybki rozwój kariery
Tereny rekreacyjne
Odświeżenie

Jaka będzie Twoja praca?
Komunikacja z klientami, którzy sami wyrazili zainteresowanie naszymi produktami
Zapewnienie pełnej obsługi i wymagań klienta
Budowanie i dalszy rozwój bardzo dobrych relacji biznesowych z klientami firmy
Wspieraj prośby klientów, rejestruj klientów
Rejestruj dokumenty w systemie CRM
Uczestnictwo w seminariach i szkoleniach firmowych

Zamierzasz zrobić to? Wyślij nam swoje CV!

Zaměstnanecké výhody, benefity

premie, rozwój kariery, prowizje, darmowe napoje, imprezy firmowe, elastyczne godziny pracy, kursy i edukacja

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Polský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 4507727  Datum zveřejnění: 25.1.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc