Junior obchodní manažer s mezinárodním záběrem - s polštinou

Mardorm Consult s.r.o.

Místo práce
Roháčova 3339/5, Moravská Ostrava a Přívoz, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
35 000 - 65 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Moderní společnost na špici ve svém oboru nejen u nás ale i celosvětově. Samozřejmostí je možnost kariérního postupu, silná firemní kultura, nadstandardní benefity a velká flexibilita společnosti Vám umožní mít svou práci rád a požadovat ji dokonce za zábavu.

Co od Tebe očekáváme?
SŠ s maturitou či výučný list
Čistý trestní rejstřík
Polský jazyk na úrovni C2
Anglický jazyk či český jazyk na úrovni B1 - výhodou

Co Ti nabízíme?
Fixní plat – HPP nebo IČO
Provize
Finanční bonusy: Měsíční/Roční vyhodnocení (iPhone, MacBook, el.skútr, PC, dovolená apod.)
Individuální školící program
Rychlý kariérní růst
Rekreační prostory
Občerstvení

Co bude Tvá náplň práce?
Komunikace s klienty, kteří sami projevili zájem o naše produkty
Zajištění kompletního servisu a požadavků klienta
Budovat a dále rozvíjet velmi dobré obchodní vztahy se zákazníky firmy
Podporovat klientské požadavky, registrovat zákazníky
Evidovat dokumenty v systému CRM
Účast na firemních seminářích a školeních

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Polský jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 4507736  Datum zveřejnění: 25.1.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc