Staňte se naším telefonním ninjou! 40 - 80 000 Kč/Praha

Mardorm Consult s.r.o.

Místo práce
Hvězdova, Praha 4-Nusle, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 80 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ahoj, šampione! Hledáte práci, která je stejně skvělá jako Vy?

Už nehledejte! Do našeho týmu hledáme mladou a energickou superstar na pozici telefonického konzultanta. Jako telefonní poradce budete hlasem naší společnosti a budete pomáhat našim zákazníkům s jejich otázkami a obavami. Ale nebojte se, nezůstanete celý den trčet v nudné kanceláři! Budete pracovat v zábavném a
dynamickém prostředí, kde si ceníme kreativity, inovace a hlavně zábavy!

Jaká bude tvá náplň práce?
Vyřizovat dotazy zákazníků a řešit problémy po telefonu
Poskytujte výjimečný zákaznický servis
Udržujte přesné záznamy o zákaznících
Spolupracujte s týmem na dosažení cílů
Zúčastněte se školení a příležitostí k rozvoji ke zlepšení dovedností a znalostí
Spolupracujte s marketingovým týmem na vývoji a realizaci efektivních strategií

Jaké kvalifikace musíš splňovat?
Absolvent střední školy
Základní počítačové dovednosti
Čistý rejstřík
Skvělé verbální komunikační schopnosti
Silné analytické schopnosti a schopnosti řešit problémy
Schopnost pracovat samostatně i jako součást týmu

Výhody:
Konkurenční platy
Multisport karta
Pružná pracovní doba
Příležitost k růstu a postupu – stát se manažerem do roka!
Krásný výhled na prahu z 21. patra
Výborná dostupnost na MHD
Občerstvení na pracovišti
Stabilní zaměstnání u jedné z největších firem ve svém oboru

Takže pokud jste připraveni připojit se k nejlepšímu týmu ve městě a vydělat při tom nějaké peníze, pošlete nám svou přihlášku ještě dnes! Nemůžeme se dočkat, až uvidíme, co přinesete na stůl.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 4576865  Datum zveřejnění: 12.5.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc