Operátor přípravy výroby nábytku

Miroslav Mikulík (MPSV)

Místo práce
Lipová 692, 691 25 Vranovice, Brno - venkov
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-01
Mzdové podmínky (brutto)
17000 - 19000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci (8344)

Pracoviště a kontakty

Firma:Miroslav Mikulík, IČ 13663640
Pracoviště:Lipová 692, 691 25 Vranovice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Nižší střední odborné
Pracovní poměr:od 2016-10-01
Mzdové rozpětí:od 17000 do 19000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:První kontakt e-mailem nebo telefonicky.
Zavedená rodinná nábytkářská firma s 25ti letou historií na trhu rozšiřuje svůj pracovní tým.
Náplň práce:
- vychystávání materiálu pro výrobu
- práce s vysokozdvižným vozíkem
- naskladňování zboží od dodavatelů
- 1směnný provoz: 7.00 - 15.30hod.
Požadujeme:
- výborný zdravotní stav
- fyzickou zdatnost
- manuální zručnost
- trestní bezúhonnost
- časovou přizpůsobivost
- průkaz obsluhy VZV výhodou - Není podmínkou
Nabízíme:
Zaměstnání na hlavní pracovní poměr v moderním novém provozu.
Ohodnocení v závislosti na množství a kvalitě odvedené práce.
Možnost osobního růstu.
Zaměstnanecké benefity:
Stravenky/příspěvek na stravování, Závodní stravování, Bonusy/prémie, Zaměstnanecká sleva na firemní výrobky/služby, Věrnostní benefity, Provize z prodeje, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Přátelský kolektiv, Zázemí stabilní společnosti
Místo výkonu práce: Lipová 692, 691 25 Vranovice

Poslední změna:2016-09-27, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-venkov

číslo volného místa: 11487250706

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity