Можливість для людей з України

Šéfkuchár

Mister Croissant s. r. o.

Miesto práce
Banská Štiavnica, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
1.8.2022 alebo ihneď
2 000 - 2 200 EUR/mesiac2000-2100 eur/mesiac. Ubytovanie poskytujeme.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miluješ zdravé jedlo? Rád/a tráviš čas v kuchyni? Ak chceš dobre zarábať nemusíš ísť do zahraničia, máš jedinečnú príležitosť - do nášho bistra hľadáme spoľahlivého človeka, ktorý miluje jedlo a nové chute. Dáme ti priestor sa kreatívne vyžiť a radi sa navzájom inšpirujeme. Práca je na stálo.
Predošlé skúsenosti sú dôležite (od 2 rokov praxe), hľadáme Profesionála. Prax v zahraničí je však veľmi vítaná ☺️

➡️ Špičkovo zariadená kuchyňa
➡️ Nadštandardné platového podmienky (základ + bonusy + prémie podľa výsledkov)
➡️ Skvelý kolektív
➡️ Preplatené kurzy
➡️ Narodeninový bonus
➡️ Teambuldingové aktivity
➡️ Priestor na sebarealizáciu a kreativitu
➡️ Zdravý a zaujímavý koncept reštaurácie

Sme bistro v ♥️ Banskej Štiavnice. Zdravý a netradičný koncept reštaurácie. Orientujeme sa na lokálne farmárske suroviny, remeselné nápoje a zážitok a pôžitok z každého sústa. Varíme a pečieme vždy čerstvo a zdravo bez polotovarov.
Chceme, aby ľuďom záležalo na tom, čo jedia a aby u nás strávili vďaka celkovej atmosfére výnimočný čas.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Gastro, služby, príp. iné

Ostatné znalosti

Microsoft Excel, Word - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

2 a viac

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

✨ Zodpovednosť
✨ Spoľahlivosť
✨ Kreativita
✨ Serióznosť
✨ Cieľavedomosť
✨ Chuť neustále sa zlepšovať

Dôležité je, aby mal náš nový kolega rád svoju prácu. Záleží nám na tom, aby bol aktívny a sebavedomý. Predchádzajúce skúsenosti sú výhodou, avšak radi zaučíme aj niekoho menej skúseného, kto chce pracovať v našej prevádzke a páči sa mu náš koncept.
ID: 3939627  Datum zveřejnění: 22.7.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac