Prodejce stavebního materiálu

Mlénský stavební, s.r.o.

Místo práce
Hviezdoslavova, Slatina, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
20 000 - 25 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce
• komunikace se zákazníky (osobně na prodejně, telefonicky)
• práce s pokladnou a hotovostí
• poskytování základního poradenství o nabízeném sortimentu
• udržování a rozvíjení kontaktů se stávajícími zákazníky
• vyřizování nákupních objednávek
• kontrola a archivování prodejních dokladů
• doplňování zboží na prodejně
• sledování stavu zásob v informačním systému
• objednávání chybějícího zboží
• rychlé a včasné vyřizování požadavků a reklamací od zákazníků
• zajišťování kompletního poprodejního servisu pro zákazníky

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme
• práci v přátelském kolektivu, rodinné prostředí
• individuální přístup ke každému zaměstnanci
• finanční ohodnocení odpovídající pracovní pozici
• pohyblivou složku mzdy závislou na schopnosti a dovednosti prodávat
• zázemí stabilní společnosti
• možnost profesního růstu
• příjemné pracovní prostředí
• slevy pro zaměstnance
• po zkušební době příspěvek na životní pojištění
• pracovní poměr na plný úvazek
• možnost nákupu zboží za výhodné ceny

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• praxe ve stavebnictví výhodou
• praxe na pozici prodejce výhodou
• znalost stavebních materiálů a technologií
• čistý trestní rejstřík
• důraz na dobré jméno společnosti a spokojenost zákazníků
• komunikační dovednosti, příjemné vystupování a schopnost jednat s lidmi
• důslednost, samostatnost a spolehlivost v plnění svěřených úkolů
• dobré znalosti MS Office (zejména Outlook, Excel)
• ochota učit se novému a dále se vzdělávat
• proaktivní a iniciativní přístup
• odolnost vůči stresu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Mlénský stavební, s.r.o. je rodinná společnost, která na našem trhu působí od ledna roku 1990 v oblasti prodeje stavebnin a stavební činnosti.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 3814727  Datum zveřejnění: 11.8.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 20 000 Kč/měsíc