Obchodní dispečer/ka

MND a.s.

Místo práce
Hodonín, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
32 000 Kč/měsícpříplatky za noční, víkendy nad rámec ZP

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme MND Energy Storage a.s. společnost zabývající se provozováním podzemních zásobníků plynu, člen silné investiční skupiny KKCG. Do příjemného kolektivu hledáme nového kolegu na pozici:

Baví Tě komunikovat a obchodovat? Staň se součástí našeho týmu! Nemusíš mít dlouholeté zkušenosti, pokud jsi energický/á, spolehlivý/á, pak hledáme právě Tebe!

Co bude Tvá náplň práce?
Denní nominace/renominace uskladnění, přepravy a BK kontraktů u operátora trhu v
ČR i v zahraničí.
Komunikace se zákazníky, obchodními partnery v ČR a v zahraničí.
Koordinace činností spojených s uskladňováním, přepravou a obchodováním
zemního plynu.
Nákup přepravních kapacit. Nákup a prodej zemního plynu na bodech k tomu
určených.
Denní bilancování obchodního portfolia pro český i zahraniční trhy
Pravidelný reporting
Směnný provoz 24/7, 12 hod. směny (ranní /noční)

Jaké znalosti a dovednosti Ti nesmí chybět:
SŠ / VŠ vzdělání nejlépe technického zaměření
Uživatelskou znalost MS office, dobrá znalost práce s MS Excel
Spolehlivý a zodpovědný přístup
Komunikační schopnosti
Důslednost a samostatnost
AJ na úrovni B2, němčina výhodou
Schopnost analytického myšlení

Rádi Ti nabídneme:
Práci na HPP ve stabilní a silné skupině společností MND/KKCG
Motivující mzdové ohodnocení
Přátelský pracovní kolektiv, který pomůže a poradí
Služební telefon, notebook a zajímavý systém zaměstnaneckých benefitů
Jedinečnou příležitost seberealizace a osobního růstu ve společnosti která, zajišťuje
energetickou bezpečnost ČR

Zaměstnanecké výhody, benefity

Práce na HPP ve stabilní a silné skupině společností MND/KKCG
Jedinečnou příležitost seberealizace a osobního růstu ve společnosti která, zajišťuje energetickou bezpečnost ČR

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

technického zaměření

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Office 365 - Mírně pokročilý

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Výstavba a provozování podzemních zásobníků a obchodování s jejich kapacitou.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 4458987  Datum zveřejnění: 3.11.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 32 000 Kč/měsíc