Zvárači všetkých typov do Nemecka (TIG/ MIG/ MAG/ elektróda). Potrebná aspoň mierne pokročilá znalosť nemeckého jazyka.

Mobile Personnel, s. r. o.

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
priebežne
10.57 - 11.50 EUR/hod.brutto + (35 až 50 Euro/prac.deň netto príplatky na stravu a ubytovanie)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zváračov všetkých typov na TRVALÝ PRACOVNÝ pomer do Nemecka. Obsadzujeme najmä pozície TIG/WIG/potrubia, MIG,MAG či CO2).

Znalosť nemeckého jazyka je veľkou výhodou, nakoľko pracovníka so znalosťou jazyka dokážeme obsadiť rýchlejšie, keďže môže vycestovať aj samostatne.

Práca je pre dobrých pracovníkov garantovaná počas celého roka!
Pri prípadnom ukončení práce u jednej firmy, sa presúvate na nové miesto, kde ihneď pokračujete vo výkone ďalšej práce.
Väčšinou pracujete u jednej firmy niekoľko mesiacov či rokov no na niektorých miestach (najmä TIG) to môže byť aj menej ako 1 mesiac.

Umiestňujeme jednotlivcov alebo po dvojiciach, pričom pri dvojici musí mať aspoň jeden mierne pokročilú znalosť nemeckého jazyka a vhodné je mať k dispozícií automobil.
Ubytovanie je vždy zabezpečené v blízkosti Vášho zamestnávateľa. Platnosť certifikátov (skúšky) je možné obnoviť po príchode k nášmu partnerovi (treba však pricestovať o 2 dni skôr).
Možnosti umiestnenia máme aj pre elektrikárov, mechanikov, montérov, inštalatérov, elektromechanikov, tesárov a iné pozície na území Nemecka, Švajčiarska, Holandska či Nórska..
Registrácia je možná aj priamo na našej web-stránke: www.mobilepersonnel.eu

Plat: základná mzda : od 10,57 € /hod. brutto + diéty na prac. deň
+1€/hod. (na niektorých projektoch)
Diéty (rozpis):
(západná časť Nemecka a Berlín)
+4€ za každý pracovný deň (cestovné)
+16€ za každý pracovný deň (stravné)
+25€ za každý pracovný deň (na ubytovanie)
Spolu je to +45€/pracovný deň netto

(východná časť Nemecka)
+16€ za každý pracovný deň (diéty)
+15€ za každý pracovný deň (na ubytovanie)
Spolu je to +35€/pracovný deň netto bez nutnosti predkladania bločkov (nákladov)

+ zákonom stanovené PRÍPLATKY za nadčasy, prácu cez víkend, sviatky či nočné smeny:
- za nočné smeny je príplatok 25% k základnej mzde
- za prácu v nedeľu 50% k základnej mzde
- za prácu cez oficiálne sviatky 100% k základnej mzde
- nadčasy sú platené s 25% príplatkom k základnej mzde
- zabezpečené ubytovanie (preplácané formou diét)
- profesionálny servis a asistencia zo strany Mobile Personnel pri vycestovaní aj počas práce u našich partnerov bezplatne
- práca zabezbečená celoročne na TPP na nemeckú pracovnú zmluvu

V prípade záujmu je potrebné nám preposlať životopisom v nemeckom jazyku + kópie Vašich certifikátov/skúšok na náš email : [email protected]

-prípadne je možnosť registrácie aj priamo na našej webovej stránke www.mobilepersonnel.eu

Do emailu prosím uviesť:
1) či máte možnosť cestovať vlastným automobilom
2) aká je Vaša znalosť nemeckého či anglického jazyka
3) s akými typmi zvárania máte skúsenosti
4) či viete čítať z výkresov
5) kedy najskôr môžete vycestovať
6) pokiaľ by ste chceli vycestovať ako dvojica -je potrebné nám uviesť meno danej osoby a tiež preposlať jej podklady

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Nemecká spoločnosť obsadzujúca kvalifikovaný personál do firiem po celom území Nemecka.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

-Obsadzujeme len uchádzačov s predchádzajúcou praxou so zváraním.
-vhodný uchádzač by mal byť flexibilný vzhľadom na lokalitu umiestnenia na území Nemecka.
-výhodou je znalosť nemeckého jazyka
(bez znalosti môžeme obsadiť len vo dvojici s uchádzačom, ktorý sa nemecky dohovorí).

Mobile Personnel, s.r.o. je mladá personálna agentúra, ktorá vznikla ako dcérska spoločnosť agentúry Mobile College, ktorá pôsobí úspešne na slovenskom trhu v oblasti sprostredkovania práce a štúdijných pobytov už od roku 1991.
V Mobile Personnel sa zameriavame na obsadzovanie pracovníkov na kvalifikované pracovné pozície do zahraničných i slovenských spoločností najmä v oblasti strojárstva a stavebníctva. Obsadzujeme zváračov, zámočníkov, elektrikárov, inštalatérov, klampiarov/ pokrývačov, sústružníkov, lakýrnikov, montérov, CNC operátorov / programátorov a iné. Sprostredkovanie práce i profesionálny servis poskytujeme bezplatne.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2975650  Datum zveřejnění: 27.9.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 10.57 - 11.50 EUR/hod.brutto + (35 až 50 Euro/prac.deň netto príplatky na stravu a ubytovanie)