2 100 - 2 700 EUR

Topenáři/instalateři do Nemecka s atraktivni mzdou

mod-Personaldienstleistungen GmbH & Co. KG

Místo práce
Německo
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
dle domluvy
Celková mzda (bruto)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- montáž sanitárních, vytápěcích, ventilačních a klimatizačních zařízení
- provoz elektrického nářadí
- drobné dokončovací práce
- práce v souladu s technickým nákresem
- rekonstrukce rozvodů plynu a vody

Na zaklade vaseho zajmu Vam bude nabidnuta konkretni pracovni pozice dle poreby nasich klientu.

Informace o mzde

16-20 €

Zaměstnanecké výhody, benefity

-Atraktivní plat , z finančního hlediska přistupujeme k zaměstnancům individuálně a to v závislosti na kvalifikaci a odborné praxi, stejně jako na úrovni jazykové dovednosti.
- Německé pracovní smlouvy na dobu neurčitou
- Možnost výběru záloh
- Placené příspěvky na zdravotní pojištění / odchod do důchodu
- Vánoční a rekreační bonusy
- Příplatky za přesčasy a svátky
- Placené dovolené
- Zázemí zavedené společnosti
- ZABEZPEČUJEME UBYTOVÁNÍ v blízkosti pracoviště

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Zaujala Vas nase nabidka? Napište nám nebo zavolejte! Nase personalni pani Jakesova hovori v ceskem jazyce a vse potrebne Vam zaridi.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Vzdělání v oboru

topenarstvi, instalaterstvi

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
· Prokazatelná praxe v obdobné pozici
· Samostatnost a spolehlivost
. komunikativní znalost německého jazyka (znalost dalsiho jazyka vyhodou- anglictina, polstina, rustina,..)
. certifikaty, pokud mate (s platnymi certifikaty se zvysuje i mzdove ohodnoceni)
· Odpovědnost k termínům, postupům, k zákazníkovi
· Řidičský průkaz sk. B a automobil vyhodou
· Pozitivní poměr k prováděné práci a loajalitu k firmě
· Schopnost jemné práce, zručnost, spolehlivost, důvěra
· Trestní bezúhonnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Naším cílem je skrze kvalitní služby být spolehlivým partnerem pro naše klienty stejně tak jako pro zaměstnance, který podpoří personální plánování a kariéru. Prostřednictvím důsledné podpory dosahujeme spokojených zaměstnanců, klientů i úspěchu po celém světě.

Zaujala Vas naše nabidka? Napište nám nebo zavolejte! Naše personalistka paní Gočálová hovoří také česky a vše potřebné Vám zařídí.

Im Sonnenschein 5
76467 Bietigheim
Německo

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Tereza Gočálová
Tel.: +4940228607380
E-mail: poslat životopis
ID: 3461678   Datum zveřejnění: 10.5.2019   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   16-20 €