Svářeči/zamecnici do Nemecka s atraktivní mzdou

mod-Personaldienstleistungen GmbH & Co. KG

Místo práce
Německo
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
dle dohody
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
dohodou, min vzdy: 50-70 euro denni diety +11 Euro/hodina

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

– svařování různými metodami (MIG MAG, TIG / WIG, E nebo Autogen)
– obecné svářečske práce
- zamecnicke prace
– práce podle technického nákresuNa zaklade vaseho zajmu Vam bude nabidnuta konkretni pracovni pozice dle poreby nasich klientu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

– Atraktivní plat, z finančního hlediska přistupujeme k zaměstnancům individuálně a to v závislosti na kvalifikaci a odborné praxi, stejně jako na úrovni jazykové dovednosti.
– Německa pracovní smlouva na dobu neurčitou
– Zajistime ubytování v blízkosti pracoviště
– Možnost výběru záloh
– Placené příspěvky na zdravotní pojištění / odchod do důchodu
– Vánoční a rekreační bonusy
– Příplatky za přesčasy a svátky
– Placené dovolené
– Zázemí zavedené společnosti

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Konkretni nabidka pracovni pozice je prizpusobena vasim zkusenostem a pozadavkum.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Úplný začátečník (A1) nebo Polský jazyk - Úplný začátečník (A1)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Unser Ziel ist es, durch qualitativ hochwertige Dienstleistungen, ein zuverlässiger Partner für unsere Kundenunternehmen sowie unseren Mitarbeitern in allen Fragen der Personalplanung bzw. Karriereplanung zu sein. Dies gewährleisten wir durch konsequente Betreuung, um einen zufriedenen Kunden- und Mitarbeiterstamm zu schaffen, damit wir unsere Position weltweit behaupten und kontinuierlich ausweiten.

Zaujala Vas nase nabidka? Napište nám nebo zavolejte! Nase personalni pani Jakesova hovori v ceskem jazyce a vse potrebne Vam zaridi.

Im Sonnenschein 5
76467 Bietigheim
Německo

Kontakt

ID: 3487744   Datum zveřejnění: 7.9.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   dohodou, min vzdy: 50-70 euro denni diety +11 Euro/hodina