Svářeči/zamecnici do Nemecka s atraktivní mzdou

mod-Personaldienstleistungen GmbH & Co. KG

Místo práce
Německo
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
dle dohody
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
dohodou, min vzdy: 50-70 euro denni diety +11 Euro/hodina

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

– svařování různými metodami (MIG MAG, TIG / WIG, E nebo Autogen)
– obecné svářečske práce
- zamecnicke prace
– práce podle technického nákresuNa zaklade vaseho zajmu Vam bude nabidnuta konkretni pracovni pozice dle poreby nasich klientu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

– Atraktivní plat, z finančního hlediska přistupujeme k zaměstnancům individuálně a to v závislosti na kvalifikaci a odborné praxi, stejně jako na úrovni jazykové dovednosti.
– Německa pracovní smlouva na dobu neurčitou
– Zajistime ubytování v blízkosti pracoviště
– Možnost výběru záloh
– Placené příspěvky na zdravotní pojištění / odchod do důchodu
– Vánoční a rekreační bonusy
– Příplatky za přesčasy a svátky
– Placené dovolené
– Zázemí zavedené společnosti

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Konkretni nabidka pracovni pozice je prizpusobena vasim zkusenostem a pozadavkum.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Úplný začátečník (A1) nebo Polský jazyk - Úplný začátečník (A1)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Naším cílem je skrze kvalitní služby být spolehlivým partnerem pro naše klienty stejně tak jako pro zaměstnance, který podpoří personální plánování a kariéru. Prostřednictvím důsledné podpory dosahujeme spokojených zaměstnanců, klientů i úspěchu po celém světě.

Zaujala Vas naše nabidka? Napište nám nebo zavolejte! Naše personalistka paní Gočálová hovoří také česky a vše potřebné Vám zařídí.

Im Sonnenschein 5
76467 Bietigheim
Německo
ID: 3487744   Datum zveřejnění: 7.9.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   dohodou, min vzdy: 50-70 euro denni diety +11 Euro/hodina