2 100 - 2 500 EUR

Svařeč MAG Přihranicí Německo

mod-Personaldienstleistungen GmbH & Co. KG

Místo práce
Německo
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
dle domluvy
Celková mzda (bruto)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledam od utery 11.6.2019 MAG Svarece s A2 nemcinou do 08428 Langenbernsdorf, Německo 60km za hranicemi či Norimberk. Staveni ocelovych zabradli, cteni vykresove dokumentace, vrtani, brouseni. Za 11€ na hodinu + 50€ dieta na den. Pracovni nasazeni na 2- 3 mesice. Nemecka pracovni smlouva.
Zasilejte zivotopis na [email protected]

Informace o mzdě

13-16 €

Zaměstnanecké výhody, benefity

-Atraktivní plat , z finančního hlediska přistupujeme k zaměstnancům individuálně a to v závislosti na kvalifikaci a odborné praxi, stejně jako na úrovni jazykové dovednosti.
- Německé pracovní smlouvy na dobu neurčitou
- Možnost výběru záloh
- Placené příspěvky na zdravotní pojištění / odchod do důchodu
- Vánoční a rekreační bonusy
- Příplatky za přesčasy a svátky
- Placené dovolené
- Zázemí zavedené společnosti
- ZABEZPEČUJEME UBYTOVANÍ v blízkosti pracoviště

Zaujala Vas naše nabidka? Napište nám nebo zavolejte! Naše pracovnice paní Gočálová hovoří česky a vše potřebné Vám pomůže zařídit.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zpracování dřeva a výroba dřevařských výrobků, výroba nábytku

Zaujala Vas nase nabidka? Napište nám nebo zavolejte! Nase personalni pani Gocalova hovori v ceskem jazyce a vse potrebne Vam zaridi.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Vzdělání v oboru

stavitelstvi sváření

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Začátečník (A2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
· Prokazatelná praxe v obdobné pozici
· Samostatnost a spolehlivost
. komunikativní znalost německého jazyka, minimalne A1 (znalost dalsiho jazyka vyhodou - polstina, rustina, anglictina, ... )
. certifikaty, pokud mate (s platnymi certifikaty se zvysuje i mzdove ohodnoceni)
· Odpovědnost k termínům, postupům, k zákazníkovi
· Řidičský průkaz sk. B a automobil vyhodou
· Pozitivní poměr k prováděné práci a loajalitu k firmě
· Schopnost jemné práce, zručnost, spolehlivost, důvěra
· Trestní bezúhonnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme firma mod Personaldienstleistungen GmbH s působnost po celem světe ve zprostredkovavani prace. Neustále hledáme motivovaný a kvalifikovaný personal. Pracujeme regionálně i po celém Nemecku v oblasti technické průmyslové oblasti (řemeslnictví).

Im Sonnenschein 5
76467 Bietigheim
Německo
ID: 3626311   Datum zveřejnění: 10.5.2019   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   13-16 €