Montáže/Stavby od 2600€!

mod-Personaldienstleistungen GmbH & Co. KG

Místo práce
Německo
plný úvazek
Termín nástupu
Okamžitý
Mzdové podmínky (brutto)
10,45 - 15,5 EUR/hod.Příspěvky na dopravu, ubytování a stravování!

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do různých částí Německa sháníme Montéry / Stavaře!
Podle Vašich zkušeností Vám najdeme odpovídající práci!
Práce není na ŽL, ale na pracovní smlouvu!

Náplně práce jsou odlišné podle Vaší praxe a zakázky, většinou se jedná o:
- všeobecné montáže
- montáže ocelových konstrukcí
nebo
- montáže oken a dveří
nebo
- zedničina, fasády, sádroše, malování apod.

Podle Vaší praxe Vám najdeme odpovídající práci!

-NĚMČINA na komunikativní úrovni - na pracovišti je potřeba se domluvit !

Neváhejte, reagujte na inzerát a zajistěte si dobrou práci od nového roku!

Zaměstnanecké výhody, benefity

- dlouhodobá spolupráce, jistota
- ubytování zajištěné v blízkosti pracoviště
- prémie za pravidelnou docházku
- německá pracovní smlouva na dobu neurčitou
- odvody na zdravotní a sociální pojištění v Německu
- nadtarifní hodinová mzda
- týdenní zálohy
- příplatky za neděle a svátky, Vánoční a rekreační bonusy
- denní podpora v rodném jazyce

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Pro našeho klienta hledáme pracovníky pro všechny profese v řemeslné oblasti a to na uzemí celého Německa!

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Stavebnictví

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Začátečník (A2) nebo Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Polský jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

-základní znalosti německého jazyka
-samostatná práceschopnost, spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Německá firma mod Personaldienstleistungen GmbH se, s téměř 20-tiletými zkušenostmi v oblasti zprostředkování práce v průmyslové a řemelsné oblasti na uzemí celého Německa!
Férové jednání a spokojenost našich pracovníků jsou základy úspěšné spolupráce a tím pádem u nás na prvním místě.
ID: 3942473  Datum zveřejnění: 17.12.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 10,45 EUR/hod.