Reagujte bez životopisu

Lakýrníci - Německo! Nástup od 2400€ Netto bez němčiny! Od 2675€ s němčinou!

mod-Personaldienstleistungen GmbH & Co. KG

Místo práce
Německo
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
každé pondělí
Mzdové podmínky (brutto)
11,6 - 15,29 EUR/hod.Dieta za každý odpracovaný den až do 62€ Netto! Mzda i dieta podle dohody!

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Aktuálně je na výběr z těchto zakázek:

- 1x Lakování kolejových sestav -40 hodin týdně, denní směna
- 6x Lakování karoserií - 45 hodin týdně, denní směna
- 3x Přípravář lakýrníkům, broušení, leštění, tmelení apod. - 45 hodin týdně, denní směna
- 1x Sandstrahler - pískování v kabině ve skafandru - 50 hodin týdně, ranní směna
- 1x Práškové lakování ocelových konstrukcí - 40 hodin týdně, denní směna
- 4x Lakování ocelových konstrukcí, kontejnerů, sil apod. (ruzné metody) - zde je možnost výběru jak práce tak směn jak vyhovují např. ranní a odpolední, a nebo 3-směnný provoz (pouze jedna směna ale není možná)

Neváhejte, reagujte na inzerát a zajistěte si dobrou práci už dnes!

Zaměstnanecké výhody, benefity

◾️ Bonus za pravidelnou docházku - měsíčně 150€
◾️ Vánoční a letní bonusy - 150€ po zkušební době (po roce 200€)
◾️ Odměny za doporučení dalšího zaměstnance - 100€ - 300€
◾️ Pravidelné přehodnocování mzdy (po zkušební době, po roce a na základě kvalifikace)
◾️ Ubytování zařízené – platíme a ztrháváme z výpaty (300€-650€ - záleží na Vašem komfortu!)
◾️ až 26 dní dovolené
◾️ Denní podpora v rodném jazyce!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Pro naše klienty hledáme zlaté československé ručičky, aby i v Neměcku měli tu čest poznat naši preciznost!

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Lakýrník

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Začátečník (A2) nebo Anglický jazyk - Začátečník (A2) nebo Polský jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

Lakýrník

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

-znalost německého jazyka na komunikativní úrovni
-základní/střední znalosti polského, maďarského nebo anglického jazyka výhodou
-samostatná práce, spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Firma mod Personaldienstleistungen GmbH se zabývá zprostředkováním práce v řemelsné a stavební oblasti v celém Německa.
Férové jednání a spokojenost našich pracovníků jsou základy úspěšné spolupráce a tím pádem u nás na prvním místě.

Kontakt

Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když pošlete žádost.Poslat žádost společnosti
ID: 3950629  Datum zveřejnění: 31.5.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 11,6 EUR/hod.