Можливість для людей з України

Obchodný zástupca pre západnú Európu

Moderne SchlafArt GmbH

Miesto práce
Nemecko, Švajčiarsko, Holandsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Plnenie dohodnutého predajného plánu, obchodných a marketingových výdavkov.

- Tvorba a realizácia plánov predaja podľa trhov.

- Organizácia a vykonávanie pravidelných analytických prác na trhoch na základe vlastného predaja.

- Účasť v mene organizácie na veľtrhoch, aukciách, výstavách, propagačných burzách a predaj výrobkov.

- Dodržiavanie pravidiel dohodnutého systému zliav a podmienok pre nákupcov.

- Účasť na tvorbe procesov a smerníc pre interakciu medzi oddeleniami spoločnosti.

- Operatívne plánovanie predaja na určité časové obdobia: mesiac, kvartál, rok.

- Kontrola dodržiavania podmienok zmlúv so zákazníkmi a vykonávanie dohôd s dodávateľmi (vrátane platieb).

- Znalosť pravidiel a procesov spoločnosti.

- Vybavovanie reklamácií v súlade so schváleným postupom.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Nemecký jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Google Drive - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Skúseností s B2B predajom v spoločnostiach s rozvinutou medzinárodnou distribučnou sieťou.

Počet rokov praxe

3

- Skúseností s B2B predajom v spoločnostiach s rozvinutou medzinárodnou distribučnou sieťou, preferovanými odvetviami (domáce spotrebiče /bytové dekorácie/ a iný tovar dlhodobej spotreby).

- Úroveň vyjednávania - profesionálna.

- Znalosť štruktúry nákladov vo výrobných nákladoch, princípy tvorby cien.

- Znalosť postupu uzatvárania a plnenia obchodných zmlúv.

- Zodpovednosť.

- Schopnosť robiť nezávislé a zodpovedné rozhodnutia.

- Primeraná sebaúcta, sebakontrola a sebakritika.

- Rovnováha, vytrvalosť, odolnosť voči stresu.

- Komunikatívnosť.

- Otvorenosť mysle.

Moderne SchlafArt GmbH je obchodná spoločnosť a zaoberá sa predajom a distribúciou ortopedických matracov, vankúšov, postelí a iného sortimentu pre zdravý spánok. Je aktívna v celej Európe ako aj Kazachstane. Je súčasťou skupiny VEGAS.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. František Hruška
E-mail: poslať životopis
ID: 4817025  Datum zveřejnění: 26.4.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac