Projektant - ete/edu

MODŘANY Power, a.s. (MPSV)

Místo práce
č.e. 1, 373 01 Temelín, Okres České Budějovice
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-12
Mzdové podmínky (brutto)
25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Strojní inženýři projektanti, konstruktéři (21442)

Pracoviště a kontakty

Firma:MODŘANY Power, a.s., IČ 49240005
Pracoviště:MODŘANY Power, a.s. - 001, Montážní správa JE Temelín, Temelín č.e. 1, 373 01 Temelín

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-10-12
Mzdové rozpětí:od 25000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Oblast působnosti: Návrh, výroba, dodávka, montáž a uvádění do provozu spojovacího potrubí v oblasti jaderné energetiky pro zakázky v ČR, zejména pro jadernou elektrárnu Temelín, Dukovany.
Pracovní náplň: příprava technických podkladů pro nabídku v rámci výběrového řízení, zpracování projektové dokumentace, převážně jednostupňové dle požadavků zadávací, dokumentace zákazníka, příprava podkladů/specifikací pro nákup materiálu a výběr subdodavatelů, zpracovávat výrobně montážní dokumentaci spojovacího potrubí, zpracovávat dokumentaci pro vyzkoušení, uvedení do provozu a provoz investičního celku, koordinace technického řešení projektu s dodavateli
Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání strojního zaměření, znalost práce na PC - MS Office, znalost tvorby výkresové dokumentace programu AutoCAD v. 2002 a vyšší, znalost zásad dispozičního řešení spojovacího potrubí a jeho uložení do stavby, znalost základních výrobkových norem pro návrh a výrobu spojovacího potrubí v oboru energetiky a teplárenství, praxe min. 2 roky v oboru energetiky nebo teplárenství
Nabízíme: zázemí dynamicky se rozvíjející společnosti, příjemné pracovní prostředí, motivující finanční ohodnocení, prostor pro růst, iniciativu a seberealizaci, 5 týdnů dovolené
Nástup možný ihned
Pracoviště: Temelín (Dukovany)

Poslední změna:2016-10-13, ÚP ČR - kontaktní pracoviště České Budějovice

číslo volného místa: 9472000725

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou