Dělnice/dělník ve výrobě

Moldex/Metric v.o.s.

Místo práce
Janderova 525, Okres Ústí nad Orlicí
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
od Kč 17000,-

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Dělnice / dělník ve výrobě ochrany sluchu a dýchacího ústrojí.

Zaměstnanecké výhody, benefity

příspěvky na penzijní a životní pojištění, dotované stravování, týden dovolené navíc, vánoční příspěvek do výše základní mzdy, příspěvek na dovolenou do výši Kč 4200,-, směnové příplatky nad rámec ZP, výkonnostní prémie, věrnostní odměny a za životní jubilea, firemní akce pro zaměstnance

Informace o náboru

V případě zájmu nás kontaktujte na uvedené e-mailové adrese, zároveň zašlete svůj profesní životopis.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme vyučení v jakémkoliv oboru, možnost práce alespoň ve dvousměnném provoze, manuální zručnost, spolehlivost a pečlivost, možnost dlouhodobé spolupráce.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Firma Moldex/Metric v.o.s. se zabývá výrobou a distribucí ochranných pracovních pomůcek. Jsme moderní a dynamická firma, která klade vysoké nároky na řízení a kontrolu kvality. Od toho se odvíjí naše dobrá image na trhu, stejně jako nepřetržitý, zdravý a stabilní růst firmy.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3184152  Datum zveřejnění: 12.9.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: od Kč 17000,-