Obsluha čerpací stanice - dpp/dpč

Monika Žofková (MPSV)

Místo práce
175, 506 01 Jičín, Okres Jičín
plný úvazek
Termín nástupu
2016-09-26
Mzdové podmínky (brutto)
16000 - 20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků (52450)

Pracoviště a kontakty

Firma:Monika Žofková, IČ 02794454
Pracoviště:Monika Žofková - MOL Retail Česká republika, Robousy 175, 506 01 Jičín 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-09-26
Mzdové rozpětí:od 16000 do 20000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:OBSLUHA ČERPACÍ STANICE - DPP/DPČ - pracoviště Robousy.
V případě zájmu pište na e-mail: [email protected] a domluvte si osobní schůzku. Životopisy lze nosit kdykoliv osobně přímo na čerpací stanici v Robousích.
Požadujeme vyučení, trestní bezúhonnost, příjemné vystupování, spolehlivost, pracovitost, zodpovědnost, samostatnost, časovou flexibilitu, komunikativnost, chuť pracovat.
Možnost i jako brigáda, přivýdělek. Jedná se o práci nejprve na dohodu o provedení práce nebo dohodu o pracovní činnosti s možností přechodu na pracovní poměr v případě oboustranné spokojenosti, mzda od 80,-Kč/hod, vhodné i pro absolventy, studenty jako brigáda (možnost zkráceného úvazku), nástup možný ihned.

Poslední změna:2016-09-27, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Jičín

číslo volného místa: 11043880778

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou