Konstruktér průmyslové automatizace

MONTANA s.r.o. Mladá Boleslav

Místo práce
Pod Borkem 313, Okres Mladá Boleslav
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
01.11.2017
Mzdové podmínky (brutto)
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pokud tě zajímá různorodá práce pro české i zahraniční zákazníky, jsi rád u projektu od začátku až po konečnou realizaci a dodávku a máš rád přátelský kolektiv, kde se všichni známe, přidej se k nám! Tvojí hlavní náplní práce bude bádat nad konstrukčním řešením, následně jej tvořit, sledovat výrobu a následně jej představit u našich stálých zákazníků.

Pracovní náplní nového kolegy bude:

· Předprojektová analýza požadovaného zařízení
· Návrhy řešení a výsledná realizace projektů v oblasti průmyslové automatizace
· Tvorba technické dokumentace pro mechanickou část v Autodesk Inventor
· Podíl na tvorbě řešení a nabídek pro zákazníky
· Komunikace s projektovým týmem, dodavateli i zákazníky naší společnosti
· Aktivní účast na „oživení“ výsledného produktu u zákazníka

Zajímá tě, jak to u nás vypadá? Připravili jsme nové krátké video. https://www.youtube.com/watch?v=9-5EGz9EOPY

Zaměstnanecké výhody, benefity

Požadované vlastnosti hledaného kolegy:

· SŠ strojírenského zaměření s odpovídající praxí (VŠ výhodou)
· Ideálně znalost práce s Autodesk Inventor, povědomí o CATIA nebo NX výhodou
· Zkušenosti v oblasti konstrukce min.2 roky
· Zájem o průmyslovou automatizaci
· Časová flexibilita
· Řidičský průkaz sk.B
· Aktivní znalost Aj výhodou

Informace o náboru

Nabízíme

· Zajímavou a různorodou pracovní náplň
· Stálý a přátelský kolektiv
· Roční odměny
· Příspěvek na stravování
· Životní a penzijní pojištění
· Veškeré potřebné pracovní pomůcky
· Akce pro zaměstnance organizované zaměstnanci organizačního výboru Montanik

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Vzdělání v oboru

strojírenství

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

1

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme zavedená česká společnost od roku 1993 se sídlem v Mladé Boleslavi zaměřená na dodávky kompletních řešení pro průmyslovou automatizaci, a hledáme do svých řad nového kolegu. Pokud tě zajímá různorodá práce pro české i zahraniční zákazníky, jsi rád u projektu od začátku až po konečnou realizaci a dodávku a máš rád přátelský kolektiv, kde se všichni známe, přidej se k nám!

Sledujte náše videopředstavení na http://my.automatizujemeprumysl.cz/

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3223007  Datum zveřejnění: 23.10.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou