Cestovní koordinátor/ka

Montáže Brož s.r.o.

Místo práce
S. K. Neumanna 1220, Okres Pardubice
plný úvazek
Termín nástupu
22.10.2017

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co u nás budete dělat?
Naše společnost hledá samostatnou, komunikativní, pečlivou a asertivní osobnost, která zvládne práci v týmu i samostatně.
Vaší náplní práce bude nákup letenek, jízdenek, kombinování druhů přepravy tak, aby naši kolegové dorazili do cíle vždy včas a co nejefektivněji.
Dále s pečlivostí sobě vlastní zaznamenáte nákupy do našeho informačního systému, rozešlete potřebné informace a jízdní doklady všem zúčastněným, a přitom si pohlídáte ty nejlepší ceny.
Budete také administrativní podporou řediteli instalačního oddělení a našim projektovým manažerům.
Reporting na denní bázi.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co od nás můžete čekat?
Stabilní a perspektivní pracovní uplatnění v prosperující české společnosti
Motivující finanční ohodnocení
Intenzivní zaškolení
Práci v přátelském kolektivu

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

cestovní ruch

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Galileo - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Montáže Brož působí na trhu více než 30 let je evropským leaderem v oblasti instalací regálových systémů převážně v nově postavených distribučních centrech v Evropě, Americe a Austrálii.
ID: 3216679  Datum zveřejnění: 16.10.2017