Měřící technik

Montáže Brož s.r.o.

Místo práce
Německo, Belgie, Švédsko (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
01.06.2022

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Měření regálové konstrukce pomocí totální stanice, teodolitu či vodováhy
Denní záznam měření do reportu
Práce s DWG Viewer
Orientace ve výkresové dokumentaci
Montáž ocelových konstrukcí, zakladačů a regálových systémů.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Pravidelná výplata vždy k 13. dni v měsíci.
Stabilita práce – Zakázková obsazenost na roky dopředu.
Doprava v zahraničí včetně cest na projekt hrazena zaměstnavatelem.
Hrazené ubytování po menších skupinách v běžném standardu.
Možnost kariérního posunu již po zkušební době.
Pravidelné revize sazeb.
Možnost vzdělávání v podobě kurzů a licencí.
Práce v přátelském kolektivu.
Cestování po Evropě, USA a Austrálii.
Pravidelná turnusová volna a dovolená 20 dní.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Vzdělání v oboru

strojírenství, řemeslné a manuální práce, výroba a průmysl

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Spolehlivost, pracovitost, odpovědnost a samostatnost.
Čtení v technické dokumentaci.
Základní práce s PC (Word, Excel, Outlook).
Znalost programu DWG Viewer - výhodou.
Manuální zručnost.
Ochota jezdit na pravidelné turnusy 5–7 týdnů.
Čistý trestní rejstřík.

Výhodou je, pokud máte
Zkušenosti s fyzickou prací.
Výuční list technického směru.
Osvědčení pro VZV (vysokozdvižné vozíky, školení práce ve výškách apod.)
Znalost cizího jazyka, výhodou pro rychlejší kariérní posun.
Orientace ve výkresové dokumentaci.
Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Montáže Brož působí na trhu více než 30 let je evropským leaderem v oblasti instalací regálových systémů převážně v nově postavených distribučních centrech v Evropě, Americe a Austrálii.
ID: 4342292  Datum zveřejnění: 30.5.2022