Mzdová účetní

Montpetrol – Plus, s.r.o.

Místo práce
Hodonín, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 Kč/měsícFinální úroveň základní mzdy závisí od individuálních schopností a zkušeností vybraného kandidáta.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Odpovědnost za kompletní zpracování mzdové a personální agendy
- Zpracování smluv, platové výměry, prohlášení, pracovní náplně, dohody (DPČ, DPP)
- Měsíční výpočet mezd a závěrkové práce
- Zpracování exekucí, insolvencí a náhrad za dočasnou pracovní neschopnost
- Zaměstnávání cizinců, formulář A1
- Roční vyúčtování zálohové a srážkové daně, daňová přiznání FO
- Zpracování statistik a výkazů
- Komunikace s příslušnými orgány

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Pravidelná odborná školení
- Plný úvazek
- 5 týdnů dovolené
- Stravenky

Informace o náboru

Požadavky
- Min. SŠ vzdělání s maturitou ekonomického směru
- Praxe na pozici mzdové účetní min 3 roky
- Samostatnost, pečlivost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Ostatní znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Praxe na pozici/v oblasti

Počet let praxe

3

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost patří do skupiny společností – Montpetrol Group. Působí převážně na celém území České a Slovenské republiky. Mezi hlavní činnosti společnosti Montpetrol-Plus, s.r.o. patří výroba, montáž a servis bezpečnostních zařízení (řídicí systém bezpečnostních uzavíracích ventilů) pro plynové a ropní potrubí. Společnost nejenže vyrábí systémy, ale také navrhuje projekty, aktualizuje a modernizuje je, na základě specifických požadavků zákazníka.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 4022378  Datum zveřejnění: 18.1.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc