Ředitel ekonomického úseku

Montpetrol, spol. s r.o.

Místo práce
Brněnská 3585/50b, Hodonín, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
55 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- ekonomické řízení společnosti ve skupině
- zodpovědnost za plánování, řízení a kontrolování všech finančních aktivit ve společnostech
- komunikace s finančními institucemi, auditory, státními úřady
- vedení, koordinace a hodnocení podřízených zaměstnanců
- zabezpečení realizace mzdového a všeobecného účetnictví společností v souladu s platnou legislativou
- zodpovědnost za metodiku a realizaci kontrolingu zakázek včetně vyhodnocení, finanční reporting
- zpracování vybraných účetních a daňových agend
- zodpovědnost za zpracování všech daní, roční závěrky, auditu

Zaměstnanecké výhody, benefity

- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na životní a penzijní připojištění
- pravidelné odborné školení
- stravenky

Informace o náboru

- vzdělání minimálně středoškolské ekonomické, se znalostí účetnictví a kontrolingu, finančního řízení
- praxe na obdobných pozicích minimálně 5 let
- anglický jazyk mírně pokročilý (B1)
- schopnost samostatně rozhodovat a řešit problémy
- praxe ve výrobní nebo stavební společnosti výhodou

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Počet let praxe

5

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost patří do skupiny společností – Montpetrol Group.
Působí převážně v České a Slovenské
republice, kde dlouhodobě spolupracuje se
společnostmi působících v plynárenském, ropném a
stavebním průmyslu

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 3940694  Datum zveřejnění: 21.7.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 55 000 Kč/měsíc