Zástupca vedúcej predajne MOOYYY v Auparku

MOOYYY s. r. o. organizačná zložka

Miesto práce
Aupark, Einsteinova, Petržalka, Slovensko
Termín nástupu
21.11.2022
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiacUvádzaná mzda je čistá mzda.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V MOOYYY vyrábame designové šperky českých návrhárok. Predstavujeme svoju víziu moderného šperku, ktorý je minimalistický, autorský a ručne vyrobený. Ponúkneme Vám možnosť preniknúť do sveta designových šperkov a stať sa v ňom skutočným profesionálom. Poskytneme Vám na to potrebné zázemie a vzdelanie. Očakávame za to zdravú mieru ambícií, profesionálny prístup a komunikatívnosť.

Čo budete robiť?

Budete predávať dizajnové šperky českej značky MOOYYY a starať sa o showroom v obchodnom centre Aupark Bratislava a jeho zákazníkov.

- Obsluha klientov a profesionálne poradenstvo pri výbere dizajnových šperkov
- Budovanie dobrých dlhodobých vzťahov s klientmi
- Práca s pokladňou a financiami
- Aranžovanie šperkov a starostlivosť o ne
- Udržiavanie čistoty predajne

Čo očakávame?

Očakávame predovšetkým pracovitosť, zdravé sebavedomie, pozitívne a príjemné vystupovanie a ľahkosť v komunikácii.

- Obchodný talent a proaktívny prístup k zákazníkom
- Lojalitu a spoľahlivosť
- Ochota pracovať aj cez víkendy
- Komunikatívna znalosť cudzieho jazyka je výhodou, nie však podmienkou
- Referencie od bývalých zamestnávateľov
- Skúsenosť na podobnej pozícii je výhodou
- Ochotu pracovať na sebe a pravidelne sa vzdelávať

Čo ponúkame?

- Prácu s dizajnovými šperkami a krásne moderné prostredie showroomu MOOYYY
- Motivačné finančné ohodnotenie a Vianočné prémie
- Prácu v mladej spoločnosti, ktorá má ambíciu stať sa synonymom pre moderný šperk
- Priateľský tím
- Nástupnú sadu šperkov a zľavy na šperky MOOYYY
- Multisport kartu

Pokiaľ Vás láka pracovať v krásnom a príjemnom prostredí, ste ochotný/á na sebe pracovať a máte prirodzený obchodný talent, zašlite nám Vaše CV s fotografiou. Budeme sa na Vás tešiť!

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

MOOYYY je česká značka, ktorá od roku 2015 na trh uvádza autorské dizajnové šperky. Šperky sú pre MOOYYY navrhnuté slovenskými dizajnérkami v ucelených tematických kolekciách a značka má k týmto návrhom exkluzívne licencie. Medzi návrhárkami šperkov sú aj tak významné osobnosti českého dizajnu, ako Lucie Koldová, držiteľka ocenenia Dizajnér roka Czech Grand Design za roky 2012 a 2019 či Anna Marešová, držiteľka medzinárodných ocenení RED DOT award 2016 a 2019 a talianskej A' Design Award. MOOYYY predstavuje svoju víziu moderného šperku, ktorý je unikátny, ručne vyrobený, autorský a minimalistický, avšak vyrobený z tradičných materiálov, teda vzácnych kovov, drahokamov a polodrahokamov.
ID: 4414185  Datum zveřejnění: 15.11.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac