Kontrolor kvality výroby

MORAVIA CANS a.s.

Místo práce
Bojkovice, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Sledování průběhu výroby, pravidelná kontrola aerosolových nádobek a měření
úrovně dle určených technologických parametrů, specifikací
• spolupráce při řešení neshod a reklamačních řízení
• spolupráce při tvorbě reportů, analýz
• spolupráce na nových projektech, při zavádění nové výroby,
• komunikace s ostatními úseky (výrobní, technický, obchodní atd.)

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zázemí silné a prosperující výrobní firmy
• Práci v inovativním prostředí světového leadera v oblasti tváření hliníku
• Možnost dalšího rozvoje, vzdělávání a seberealizace
• Finanční ohodnocení odpovídající kvalifikaci a profilu kandidáta
• Roční bonusy
• Týden dovolené navíc
• Nástup možný dle dohody

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• min. SŠ vzdělání (výhodou strojírenské)
• praxe na pozici výstupní kontroly, kontrolora kvality
a obdobné pozici ve výrobní společnosti min. 2 roky
• znalost základních měřících metod ve strojírenství je
podmínkou (např. práce s mikrometrem, posuvným
měřítkem, …)
• znalost AJ je výhodou
• ochota pracovat ve směnném režimu
• dobrý barvocit
• uživatelská znalost práce na PC
• schopnost samostatného rozhodování
• flexibilita, zodpovědnost a smysl pro detail

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost MORAVIA CANS je předním evropským výrobcem aerosolových nádobek s mezinárodní působností a více jak čtyřicetiletou tradicí. Díky stabilní kvalitě svých výrobků a výrobních procesů našla své pevné uplatnění zejména v kosmetickém průmyslu. Ke své práci využívá vysokorychlostní linky s kapacitou přesahující 430 milionů nádobek ročně.
ID: 3392984  Datum zveřejnění: 17.5.2018