Reagujte bez životopisu

Pracovnice/pracovník paletizace

MORAVIA CANS a.s.

Místo práce
Bojkovice, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
800 EUR/měsícnástupní bonus 1080 EUR, roční odměna, osobní bonus

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Vizuální kontrola aerosolových nádobek
• Skládání nádobek na paletu a označení palet
• Komunikace s pracovníky oddělení kvality ohledně možných závad

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zázemí silné, inovativní společnosti využívající nejmodernější technologie
• Nástupní bonus 1080 EUR
• Velmi dobré platové ohodnocení
• Roční bonus
• Cafeterii Benefitů ve výši 215 EUR ročně
• Závodní stravování, týden dovolené navíc, sportovní a kulturní akce

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Pečlivost a důslednost
• Spolehlivost a zodpovědnost
• Schopnost týmové práce
• Ochota práce v nepřetržitém režimu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost MORAVIA CANS je předním evropským výrobcem aerosolových nádobek s mezinárodní působností a více jak čtyřicetiletou tradicí. Díky stabilní kvalitě svých výrobků a výrobních procesů našla své pevné uplatnění zejména v kosmetickém průmyslu. Ke své práci využívá vysokorychlostní linky s kapacitou přesahující 430 milionů nádobek ročně.

Tovární 532
68771 Bojkovice

Kontakt

Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když pošlete žádost.
Poslat žádost společnosti
ID: 3895449  Datum zveřejnění: 19.3.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 800 EUR/měsíc