Pracovnice zákaznického servisu

MORAVIA PROPAG, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Ve žlíbku 1800, 193 00 Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obchodní referenti (33392)

Pracoviště a kontakty

Firma:MORAVIA PROPAG, s.r.o., IČ 25504428
Pracoviště:Areál Big Box, Ve žlíbku 1800/77, Horní Počernice, 193 00 Praha 913

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 20000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pro Servisní středisko v Praze – Horních Počernicích, které se zabývá servisem chladírenského zařízení (lednice, nápojové automaty, post-mix) pro Coca-Colu a další zákazníky přijímáme novou posilu týmu - Pracovníka/ci zákaznického servisu.

Co Vás na této práci bude bavit?
komunikace se zákazníky nad realizací zakázek
komunikace s interními odd. (technici, skladníci)
příprava plánu práce technikům
administrativní podpora skladu
evidence brigádníků
objednávání doprav - export opraveného zařízení k zákazníkům
tvorba reportů - stav oprav zařízení
příprava podkladů pro fakturaci
práce v informačním systému Navision

Od vhodného kandidáta očekáváme:
komunikativnost, organizační schopnosti, aktivní přístup k řešení problémů, samostatnost, zodpovědnost
znalost AJ nebo NJ pro každodenní práci (komunikace - písemně i telefonicky)
pokročilá znalost práce s PC (MS Office – Excel, Word, Outlook)
znalost systému Navision výhodou
vhodné pro absolventy

Co nabízíme my Vám?
dlouhodobou spolupráci ve stabilní společnosti s mezinárodní působností
po roce týden dovolené navíc a sick days
flexibilní začátek a konec pracovní doby
příspěvek na sport, kulturu či volný čas
příspěvek na životní či penzijní připojištění
a další balíček zaměstnaneckých benefitů

Místo pracoviště: Praha - Horní Počernice (Xaverov)
Nástup 1.11.2016

Poslední změna:2016-10-13, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-město

číslo volného místa: 11564710735

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou