Programátor

Moravian Science Centre Brno, příspěvková organizace

Místo práce
Brno, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
březen 2022
Mzdové podmínky (brutto)
23 000 - 33 000 Kč/měsícPlat dle platové tabulky https://www.pracomat.cz/poradna/pro-pracujici/228-platy-statnich-zamestnancu.html#plat_tab_1_2019 (SŠ vzdělání 9. sloupec, VŠ vzdělání 10. sloupec) + osobní ohodnocení, odměny

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Práce programátora je zaměřena na úpravu stávajících exponátů, vývoj podpůrných systémů i řešení optimalizace řízení.
Infrastruktura VIDA! je implementována v mnoha různých jazycích, proto je důležitá obecná schopnost porozumění zdrojovému kódu a algoritmického myšlení. Různorodost informatických řešení ve VIDA! vytváří výzvy na využití stávajících zručností stejně jako příležitosti k seznámení se s neznámými technologiemi.
Základní náplň práce:
- Diagnostika závad exponátů a infrastruktury
- Testování exponátů
- Rozvoj stávajících exponátů
- Spolupráce na vývoji nových exponátů
- Úprava podpůrné infrastruktury (vývoj serverové aplikace, řízení dataprojektorů, silových zásuvek, apod.)
- Úprava globálního CMS - řídícího systému
- Řešení problémů se zakázkovým hardwarem
- Základní opravy HW počítače

Zaměstnanecké výhody, benefity

Práci na HPP na zaměstnaneckou smlouvu na úvazek 1,
případně práci na dlouhodobý brigádnický poměr formou DPP nebo DPČ
Stravenky, služební notebook, sick days, kurzy angličtiny, 25 dní dovolené
Práci v kreativním kolektivu a všestranný osobní rozvoj, firemní akce
Pružná pracovní doba s pevnou časovou složkou od 9:00 do 14:00

Informace o náboru

Životopis a motivační dopis (rozsah max. 1 strana A4) nám odesílejte elektronicky emailem

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Operační systém MS Windows - Pokročilý
HTML + CSS + Javascript - Mírně pokročilý
PHP + MySQL - Základy
Java - Základy
Arduion/C nebo jiné hardware nebo IoT řešení - Základy
C# - Základy
Python – vítán, ale není podmínkou - Úplný začátečník

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Spolupráce s kolegy, kteří nemají ponětí o programování (porozumět jejich potřebám)
Samostatné řešení komplexního problému (tvořit kód, komentovat a vytvářet manuály)
Schopnost učit se nové technologie a zavádět je do provozu
Schopnost vytvářet a upravovat webové aplikace
Správa a skriptování ve Windows
Aktivní znalost anglického jazyka (minimálně na úrovni čtení dokumentace)
Koncepční a kreativní myšlení
Řidičský průkaz skupiny B - výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Zábavně vzdělávací centrum pro veřejnost VIDA!
www.vida.cz

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4248903  Datum zveřejnění: 29.1.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 23 000 Kč/měsíc