Finanční účetní kulturní instituce

Moravská filharmonie Olomouc

Místo práce
Horní náměstí 424/23, Olomouc, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
10. platová třída + osobní příplatek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Komplexní administrace účetnictví organizace,
- administrace veškerých účetních závěrek (rozvahy, výkaz zisku a ztrát a přílohy) vyplývajících z účtování,
- administrace evidence majetku organizace a provádění inventarizace majetku a závazků organizace,
- provádění předběžné, průběžné i následné fáze řídící kontroly.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- pracovní pozice v tradiční, stabilní a renomované instituci s dobrou perspektivou a zázemím;
- platové zařazení dle platných předpisů (10. platová třída) a odpovídající praxe;
- možnost pružné pracovní doby a práce z domu;
- služební notebook, stravenky;
- 5 týdnů dovolené;
- kancelář v samém srdci města;
- práce v bezva kolektivu;
- nástup ihned, popř. dle vzájemné dohody.

Informace o náboru

Zástup za RD.

Přihlášky, obsahující jméno, příjmení a kontaktní údaje (email, telefon) zasílejte spolu se strukturovaným životopisem buď v tištěné podobě poštou na adresu sídla MFO, anebo v elektronické podobě (dokumenty ve formátu PDF) na emailovou adresu [email protected]. Na obálku, resp. do předmětu emailu uveďte „VŘ – finanční účetní“. Součástí emailové zprávy, popř. poštovní zásilky musí být vyjádření souhlasu se zpracováním poskytovaných osobních údajů. Pakliže uchazeč nevyjádří tento souhlas, nemůže být do VŘ zařazen a jím zaslané podklady mu budou odmítnuty a vráceny zpět.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

ekonomie, účetnictví

Ostatní znalosti

Microsoft Office - Mírně pokročilý
Microsoft Windows - Mírně pokročilý
Gordic - Základy
Účetnictví - Pokročilý
Daňová legislativa - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

flexibilita, komunikativnost, spolehlivost, samostatnost, preciznost.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Moravská filharmonie Olomouc patří k předním a nejstarším symfonickým orchestrům v České republice. Sídlí v historické metropoli Moravy a již více než 70 let funguje jako centrum hudebních aktivit v kraji.
ID: 4233212  Datum zveřejnění: 7.1.2022