Vedúci výrobného oddelenia

MOTOKOM SLOVAKIA s. r. o.

Miesto práce
Okočská 72, Veľký Meder, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
01.01.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
850 - 1300 Eur - finálna mzda závisí od individuálnych skúseností a schopností daného kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- organizovanie, riadenie a plánovanie výroby
- výber nových kolegov do tímu a ich vedenie (max. 20 pracovníkov)
- vedenie dokumentácie a evidencia výroby
- riešenie vzniknutých situácií v spolupráci s úsekom Kvality, TPV a TOV
- práca na 3 zmeny

-uplatnenie v rámci progresívnej zahraničnej spoločnosti
-možnosť profesionálneho a osobného rastu,
-atraktívne externé školenia hradené spoločnosťou
-bonusy pri životných jubileách a za lojalitu
-moderná stravovacia karta

V prípade, že Vás táto pozícia zaujala, zašlite nám prosím Váš Životopis v slovenskom jazyku e-mailom na adresu: [email protected]
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme len kandidátov, ktorých vyberieme po starostlivom posúdení.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu kandidátov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2018 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Windows - základy

Počet rokov praxe

5

- skúsenosti s vedením ľudí minimálne 3 roky,
- skúsenosti v Automotive prostredí výhodou,
- prirodzená autorita, schopnosť viesť ľudí, komunikačné zručnosti,
- technické a analytické myslenie
- flexibilita, rozhodnosť, zodpovednosť, zvládanie stresu

MOTOKOM slovakia s.r.o. je pobočkou francúzskej skupiny GROUPE MÉCHANIQUE DÉCOUPAGE S.A.. Hlavnou činnosťou našej spoločnosti je lisovanie a zváranie kovových komponentov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

MOTOKOM SLOVAKIA s.r.o.
Okočská 2123/72
932 01 Veľký Meder
www.groupe-gmd.fr

ID: 3543345   Datum zveřejnění: 20.11.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   850 - 1300 Eur - finálna mzda závisí od individuálnych skúseností a schopností daného kandidáta