Obchodní manažer / vedoucí týmu

Motra Finance s.r.o.

tř. T. G. Masaryka 1108, 738 01 Frýdek Místek, Okres Frýdek - Místek
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
14.03.2018
Mzdové podmínky (brutto)
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

(NEJEDNÁ SE O PRODEJ POJIŠTĚNÍ, SPOŘENÍ apod.!)

Co budete dělat?

-Především budete vytvářet takové prostředí, abyste měli co nejvíce volného času pro sebe
-Volit firemní strategie, aby společnost získala maximum spokojených zákazníků, ale bez zbytečného úsilí navíc
-"Hrát si" a při tom realizovat své nápady
-Budovat tým kolegů, kteří budou tvořit to nejpohodovější pracoviště pod sluncem
-Zajišťovat plnění obchodního plánu a implementovat koncepci prodeje ve spolupráci
s managementem
-Řídit tým obchodníků, vyhodnocovat výsledky, podílet se na motivaci a rozvoji obchodního týmu
-Vést tým pracovníků zákaznické podpory a tým technické podpory systému
-Koordinovat aktivity s externími prodejci
-Koordinovat spolupráci s dodavateli

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co za to dostanete?

-Zajímavou možnost práce finanční společnost s unikátním produktem na trhu
-Prostor k seberealizaci, možnost prokázat obchodní potenciál se zodpovědností za výsledky týmu i jednotlivců a personální řízení lidí
-Fixní mzdu a neomezenou bonusovou složku
-Neomezenou dovolenou závislou pouze od plnění cílů
-Pozvánku na týmové a firemní akce
-Zajištění školení

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co byste měli splňovat?
-Především byste měli umět řešit problémy samostatně
-Mít relevantní obchodní praxi s prokazatelnými výsledky
-Zkušenosti s vedením týmu, jeho hodnocením, rozvojem a motivací
-Orientaci v oblasti bankovních produktů na trhu, přehled o nabídce bankovních účtů pro firmy a jednotlivce
-Velmi dobré ekonomické znalosti a myšlení
-Komunikativní znalost AJ
-Velmi dobrou znalost balíku MS Office
-Mít tah na branku, schopnost zaujmout a vyjednávat
-Schopnost organizace práce
-Prezentační a komunikační dovednosti
-Vlastnit ŘP skupiny B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Motra Finance je unikátní česká finanční společnost. Naším zaměřením je zrychlování peněžních převodů ze současných hodin a dní na několik málo minut nehledě na banku příjemce a odesílatele. Se službou Motra Finance již nikdy nebudete čekat na přijetí platby od svých klientů několik dní, majitelé e-shopů budou moci expedovat své zboží daleko rychleji, a díky nám už také nikdo nebude moci falšovat potvrzení o platbách. Jsme garantem, že Vaše peníze dorazí na účet, na kterém je potřebujete mít. Naši klienti si díky nám mezi sebou budou moci posílat peníze okamžitě, ať už osobně či vzdáleně. Motra Finance učiní Vaše bankovní transakce přehlednější, nabídneme Vám možnost přijímat peníze ve všech důležitých bankách, aniž byste museli každou z nich navštívit, a vést si v ní účet. Ponechejte si jediný účet ve Vaší oblíbené bance a účty v ostatních bankách pro Vás zaštítíme my. Naše služba je zajímavá jak pro osobní, tak i podnikatelskou klientelu.
ID: 3306904  Datum zveřejnění: 9.2.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou