Obchodní zástupce pro oblast vývoje a designu

Mountain Lift s.r.o.

Drtinova 557/10, Praha 5-Smíchov, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
1.7.2023
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme digital design driven studio, společnost Mountain Lift s. r. o., specializující se na vývoj webových a mobilních aplikací a digitální transformaci pro různé klienty, od menších společností po korporace. Naším cílem je zužitkovat dovednosti v nadnárodních společnostech a zefektivnit práci a komunikaci uvnitř firem našich zákazníků.

Mezi naše prestižní klienty patří například Policie ČR, Veolia, Vosíme.cz, Footshop a další.

Vzhledem k našemu rostoucímu úspěchu a snaze posouvat se stále vpřed, hledáme do našeho týmu nového obchodního zástupce, který bude reprezentovat naši firmu a prezentovat naše služby potenciálním zákazníkům.

Vaše zodpovědnosti:

- akvizice nových zákazníků;
- retence stávajících klientů;
- příprava a řešení nabídek pro klienty;
- práce s CRM.

Co od Vás očekáváme:

- alespoň rok zkušeností v obdobném odvětví;
- řidičské oprávnění;
- dobré komunikační a prezentační dovednosti;
- znalost CRM.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- 25. Dní placené dovolené (po 1. roce neomezený počet dnů);
- klouzavou pracovní dobu;
- Friday Academy program, kde pravidelně přednášejí externí i interní odborníci
- parkoviště pro kola a sprchy pro cyklisty;
- Teambuildingy – podnikáme společné akce: běh, lodě, BBQ, bowling, badmington...
- Multisportkarta – firma přispívá 40 %;
- přednabitá karta na 500Kč/měsíc do office baru s občerstvením za výhodné ceny;
- možnost vzdělání dle individuálních preferencí;
- mobilní telefon (včetně paušálu);
- notebook;
- možnost práce z domova;
- proplácení PHM spojených s náplní práce;
- proplácení nákladů na reprezentaci společnosti;
- vlastní firemní automobil.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Digital design driven studio se zaměřením na vývoj webových a mobilních aplikací a digitální tranformaci menších a středně velkých společností. Vznikli jsme s cílem zužitkovat dovednosti z nadnárodních společností a zefektivnit práci a komunikaci uvnitř a vně firem našich zákazníků.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 4592437  Datum zveřejnění: 1.6.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc